Wiemy, co książę William szykuje dla Kate na walentynki! Z tak romantycznej strony go nie znaliśmy

Książę William we fraku i księżna Kate w białej sukni ze złoceniami na czerwonym dywanie podczas BAFTA 2020
Fotografia: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Walentynki to wyjątkowy dzień dla zakochanych. Również księżna Kate i książę William zamierzają je obchodzić. Wiemy, w jaki sposób! Książę jest bardzo romantyczny.

Walentynki to wyjątkowy dzień w roku, który przeznaczony jest dla zakochanych. Pary na całym świecie wówczas wyznają sobie miłość i świętują swoje związki. Tak również jest ze znanymi parami, jak również zakochanymi w rodzinie królewskiej. Na ich czele od lat stoją księżna Kate i książę William, którzy ostatnio nieco chętniej ukazują sobie uczucia publicznie. My już wiemy, jakie plany na walentynki dla Kate przygotował William. Z tej strony go nie znaliśmy!

Zobacz także: Księżna Kate rzadko pozwala sobie na tak czułe gesty wobec męża. Tym razem reporterzy ją przyłapali!

Jak William i Kate spędzą walentynki?

Oczywiście uczucia powinniśmy ukazywać sobie przez cały rok, walentynki to jednak miły zwyczaj, który sprawia, że robi nam się cieplej na sercu. Kate i William doskonale o tym wiedzą.

Para książęca od wielu lat nie mogła spędzić razem święta zakochanych. Zazwyczaj ich drogi rozchodziły się tego dnia, w związku z wieloma wydarzeniami, w których musieli brać udział. W tym roku jednak ma się to zmienić.

Katie Nicholl, ekspertka ds. rodziny królewskiej postanowiła zdradzić w rozmowie z "OK! Magazine", jakie są plany Williama na ten wyjątkowy dzień. Okazuje się, że książę zamierza sprawić, aby jego żona poczuła się wyjątkowo.

Myślę, że wykorzysta ten dzień, aby spędzić trochę czasu z żoną - ale bardzo trudno jest im pójść gdziekolwiek pod przykrywką - powiedziała ekspertka. 

Zdaniem Nicholl William zabierze jednak Kate do ich ulubionej, włoskiej restauracji w Kensington lub, z obawy przed wścibskimi i paparazzi, sam przygotuje coś w domu.

Jestem pewna, że przygotuje dla Kate kartkę i wyjątkowy prezent, a jeśli nie będą mogli wyjść i pozostać niezauważeni, to zjedzą romantyczną kolację w domu - dodaje Katie. 

Ekspertka doskonale zna członków rodziny królewskiej i z pewnością wie, co mówi. A my musimy przyznać, że z tak romantycznej strony nie znaliśmy Williama.

Zobacz także: Walentynki idealne? TOP 5 przepisów na romantyczną kolację

Lubisz Kate i Williama? A może wolisz innych członków rodziny królewskiej? Sprawdź, którego z nich przypominasz najbardziej!

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów