Przemysław Kossakowski zdradził, jak poznał Martynę Wojciechowską!

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fotografia: East News

Jak się okazuje, na początku nie było łatwo...

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Od kiedy zaczęli się spotykać, paparazzi z uwagą śledzą ich każdy krok, w poszukiwaniu kolejnej sensacji. Mimo to jeszcze do niedawna niewiele mówili na temat swojej relacji. Dopiero teraz Przemysław zdradził kilka interesujących szczegółów.

Przemysław Kossakowski o początkach znajomości z Martyną Wojciechowską

Przemysław Kossakowski w rozmowie z magazynem "Twój Styl" opowiedział o tym, w jaki sposób poznał Wojciechowską. Jak się okazuje, wszystko zaczęło się w studio "Dzień Dobry TVN". To właśnie wtedy Kossakowski poprosił ją o numer telefonu.

Realizowałem odcinek jednego ze swoich programów. Podaliśmy sobie dłonie, spojrzeliśmy w oczy i wyraziliśmy zdziwienie, że przez pięć lat się nie poznaliśmy. Dałem Martynie swój numer telefonu, licząc, że zrewanżuje się tym samym, ale ona zdaje się, miała inne zdanie na ten temat. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Potem wróciłem na Podlasie i przez pół roku nie mieliśmy kontaktu.

Któregoś dnia Martyna napisała mu SMS-a z pretensjami, od którego ich znajomość zaczęła się na dobre.

I nagle któregoś wieczoru dostaję od niej SMS. Wiadomość była pełna pasji i prawdziwego gniewu. Okazało się, że natknęła się na mój program, w którym jadłem zupę z płetwy rekina. Zarzuciła mi skrajną nieodpowiedzialność. Branie udziału w nagannych praktykach dewastujących ekosystem. Ten SMS mnie zachwycił. Postanowiłem udowodnić jej, że zjadanie zagrożonych gatunków to najmniejsza z moich wad. Ten proces trwa do dzisiaj...

Przemysław zdradził też, w jaki sposób można zaimponować Martynie. Jak się można było domyślać, jest to spore wyzwanie.

Och, to niekończący się proces. Martyny nie da się zdobyć, na nią trzeba zasłużyć. Martynie nie zaimponujesz szaleństwem, bo na swoim koncie ma ich więcej. Nie zaimponujesz szybką jazdą samochodem, bo zrobi to lepiej. Jeżeli więc można jej czymś zaimponować, to byciem obok tak, żeby była pewna, że zawsze może na mnie liczyć. Ja wiem, że to może się wydać naiwne i egzaltowane, ale życie razem jest o wiele prostsze niż czasami nam się wydaje.

Martyna i Przemysław tworzą piękną i zgraną parę. Życzymy im wszystkiego dobrego!

Jak zmieniły się największe gwiazdy TVN? Te metamorfozy robią wrażenie:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów