Jak Meghan Markle poznała księcia Harre'go? Zdradziła ją przyjaciółka!

Julita Buczek 22.05.2019
koleżanka Meghan Markle o szukaniu partnera
Fotografia: Instagram @sussexroyal

Przyjaciółka Meghan Markle opowiedziała o tym, jak księżna szukała swojego przyszłego partnera. Okazało się, że miała wysokie wymagania!

Przez wiele miesięcy Meghan Markle utrzymywała, że spotkała się z księciem Harrym podczas randki w ciemno. To właśnie wtedy zakochała się w nim z wzajemnością. Po dwóch latach została jego żoną oraz przeprowadziła się do Anglii, a niedawno urodziła mu potomka. Cała historia brzmi jak bajka, jednak prawda okazje się trochę inna.

Przyjaciółka Meghan wyjawiła całą prawdę

Niedawno o początkach związku książęcej pary wypowiedziała się przyjaciółka Meghan. Jak się okazało księżna Sussexu prosiła swoją znajomą (Lizzie Cundy) o to, aby znalazła jej angielskiego chłopaka.

Prowadziłyśmy babską rozmowę, a ona nagle zapytała: "Znasz jakichś sławnych facetów? Jestem singielką i naprawdę kocham Anglików". Powiedziałam: "Znajdziemy ci kogoś" - miała odpowiedzieć Lizzie.

Lizzie wybrała jednego kandydata dla Meghan, jednak nie przypadł jej do gustu. Dopiero po kilku nieudanych spotkaniach, Meghan poznała Harry'ego przy pomocy innych znajomych, którzy umówili ich na randkę. Kiedy tylko Lizzie dowiedziała się o jej relacji z księciem Harrym, wysłała koleżance wiadomość z gratulacjami.

O Boże, słyszałam o Harrym! - napisała w wiadomości Lizzie.

Tak, wiem. Spróbujemy się spotkać - miała odpowiedzieć Meghan.

Jak się okazuje Meghan nie utrzymuje już kontaktu z dawną przyjaciółką. Lizzie bardzo skarży się, na to, że księżna nie odzywa się do niej po tym, jak ułożyła sobie życie w Anglii.

Sądzicie, że przyjaciółka Meghan mówi prawdę?

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry remontują dom. Jakie wymagania ma książęca para?

Mieszkania gwiazd pełne są luksusowych mebli i dodatków. A jak mieszka Natalia Siwiec?    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów