Do tej pory było to owiane tajemnicą. Jak Harry poznał Meghan Markle? Znajomy zdradził szczegóły

Katarzyna Leszczyńska 26.01.2018
Jak Harry poznał Meghan?
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Historia jak z romantycznego filmu.

Podczas gdy cały świat żyje w oczekiwaniu na ślub księcia Harry’ego z Meghan Markle, w głowach fanów brytyjskiej rodziny królewskiej nadal pozostaje niewyjaśnione pytanie, jak narzeczeni się poznali. Co prawda para zdradziła po oficjalnym ogłoszeniu zaręczyn, że spotkali się dzięki wspólnemu przyjacielowi, nie powiedzieli jednak nic więcej, czym mogliby zaspokoić ciekawość poddanych.

Zobacz także: Książę Harry i Meghan Markle zdradzili szczegóły zaręczyn. Dość niecodzienne. Aktorka pokazała też pierścionek

Oczywiście w sieci pojawiło się wiele informacji na temat tego, kto tak naprawdę zapoznał Harry’ego z Meghan i w jakich okolicznościach się to wydarzyło. Spekulowano już o najlepszej przyjaciółce aktorki, stylistce Jessice Mulroney, a także o projektantce mody Mishy Nonoo, która jest żoną najlepszego przyjaciela księcia. Teraz pojawiły się nieco bardziej wiarygodne informacje.

Książę Harry i Meghan Markle
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Jak Harry poznał Meghan?

Jak donosi „E! News”, osobą odpowiedzialną za pierwsze spotkanie Harry’ego z Meghan była Violet von Westenholz, przyjaciółka księcia z dzieciństwa. Harry i Violet znają się od najmłodszych lat, ponieważ kobieta jest córką barona Piersa von Westenholza, jednego z najbliższych przyjaciół księcia Karola.

Harry nie mógł sobie nikogo znaleźć. Bardzo trudno było mu spotkać kogoś, z kim mógłby się umówić. Nie mógł liczyć na Tindera ani inną aplikację randkową jak normalni ludzie, a spotkanie z kimś, z kim poczułby jakiś rodzaj więzi, okazało się niemożliwe – powiedział informator w rozmowie z „E! News”.

Jak się okazuje Harry zwierzył się z problemów z szukaniem partnerki najbliższym przyjaciołom, w tym von Westenholz, która postanowiła działać. Violet poznała Meghan w pracy i stwierdziła, że aktorka będzie idealną kandydatką na partnerkę dla księcia Harry’ego.

Meghan przez jakiś czas była częścią londyńskiej sceny towarzyskiej i bardzo łatwo wpasowała się w wysokie kręgi. Gdy Harry powiedział Violet, że ma problem ze znalezieniem partnerki, ta od razu powiedziała, że ma dla niego idealną kandydatkę – dodaje źródło.

Violet długo nie czekała na umówienie ich ze sobą. Jak Meghan zareagowała, gdy ta zaproponowała jej spotkanie z księciem? O tym aktorka opowiedziała w swoim wywiadzie dla BBC tuż po zaręczynach.

To była randka w ciemno. Niewiele o nim wiedziałam, więc jedyną rzeczą o jaką zapytałam, gdy dowiedziałam się o spotkaniu było: „czy jest miły” – powiedziała Meghan Markle.

Wówczas Harry dodał, że umówiła ich wspólna przyjaciółka i pierwsze spotkania miały miejsce latem ubiegłego roku. Jak widać, ta historia jest bardzo romantyczna.

Książę Harry i Meghan Markle
Fotografia: Instagram/Kensington Palace
Książę Harry i Meghan Markle
Fotografia: Instagram/Kensington Palace
Książę Harry i Meghan Markle
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Zobacz w galerii poniżej, z jakich przyzwyczajeń będzie musiała zrezygnować Meghan Markle po ślubie z księciem Harrym.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów