Jael Strauss nie żyje. Uczestniczka „Top Model” przegrała walkę z rakiem

Sylwia Kropiewnicka 05.12.2018
Jael Strauss przed śmiercią
Fotografia: Instagram.com/eureka.secret

Jael Strauss kilka miesięcy temu wyznała, że jest ciężko chora. Niestety, kobieta zmarła po walce z rakiem piersi. Odeszła w wieku 34 lat.

Jael Strauss była uczestniczką 8. edycji amerykańskiego „Top model”. Kobieta zajęła 6 miejsce w konkursie. Modelka kilka miesięcy temu podzieliła się informacją o swojej chorobie. Teraz CNN informuje że, Jael Strauss przegrała walkę z rakiem piersi. Jej śmierć to niewątpliwa strata.

Walka z rakiem

Jael Strauss w październiku 2018 roku opowiedziała publicznie o swojej chorobie. Podzieliła się wtedy informacją, że rak rozprzestrzenił się po jej organizmie i było już za późno, aby go powstrzymać. Wyznała także, że leczenie może przedłużyć jej życie tylko na „kilka miesięcy”. Modelka bardzo chciała żyć. Odeszła zbyt wcześnie.

W 8. edycji amerykańskiego „Top Model”, w której brała udział Jael Strauss zwyciężyła Jaslene Gonzalez. Kobieta wyraziła swój żal po śmierci koleżanki:

Żałuję, że nie miałam okazji spotkać jej jeszcze raz. Przechodziła tak wiele. Nie wiem czemu, ale była najsilniejszą osobą, jaką znałam. Łączę się w modlitwie z jej bliskimi.

Jael walczyła nie tylko z rakiem. Po programie okazało się, że jest uzależniona od kokainy, metaamfetaminy i tabletek przeciwbólowych. Nałóg z każdym dniem coraz bardziej wyniszczał jej organizm.

Jael Strauss odeszła zbyt wcześnie. Jej śmierć to niewątpliwa strata.

Zobacz także: Nie żyje uczestnik Eurowizji. Vahagn Margaryan zginął tragicznie w wieku 23 lat

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów