Jasnowidz przewiduje, jaka będzie tegoroczna zima. Nie mamy dobrych wieści...

Zima
Fotografia: Shuttersock

Przyjdzie wcześniej niż się spodziewacie.

Znany polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, przewidział, jaka będzie zima 2018. Jak twierdzi, mrozy i śnieg przyjdą szybciej niż zwykle. Najwyższy czas zaopatrzyć się w wełniany sweter i ciepłą kurtkę.

Prognoza pogody na zimę 2018

Jeśli jesteście ciepłolubni, nie mamy dla was dobrych wieści. Jasnowidz Krzysztof Jackowski twierdzi, że po długim, upalnym lecie czeka nas krótka jesień i bardzo mroźna zima. Zdradził szczegóły w rozmowie z "Super Expressem":

Zima w tym roku będzie anomalią. W moim odczuciu najzimniejsza pora roku zmiesza się z jesienią. Czeka nas bardzo chłodna i śnieżna zima. Pierwsze symptomy możemy odczuwać już w październiku. Ten miesiąc będzie bardzo nietypowy. Z kolei w listopadzie aż takich anomalii nie będzie. Moim zdaniem w grudniu i w styczniu może być bardzo śnieżnie. Temperatury nie będą zbyt niskie, raczej typowe jak na tę porę roku - wyznał Jackowski.

Jednak meteorolodzy są nieco innego zdania. Według danych przedstawionych przez MeteoGroup Polska zima 2018/2019 będzie rzeczywiście mroźna, ale spadnie niewiele śniegu i będzie słonecznie. Jak myślicie, która wersja się sprawdzi?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Zagłosuj

Jakiego kremu używasz zimą?

Liczba głosów:

Chłodne dni zbliżają się do nas wielkimi krokami. Zaopatrz się w ciepłą garderobę. Poniżej prezentujemy przegląd jesiennych kurtek z sieciówek!

Oceń artykuł
Tagi:

Komentarze

Więcej newsów