Konstruuje rakiety i jest nieziemsko przystojny! Kobiety pokochały seksownego geniusza

Hanna Skowron 04.12.2018
Jack Heslewood
Fotografia: Instagram/manhunt.uk.2018

Od dawna wiadomo, że światem rządzą stereotypy, w które wierzy duża część populacji. Jednym z nich jest ten dotyczący urody i inteligencji. Jeśli ktoś jest piękny, nie może być inteligentny. I na odwrót. Naukowców zazwyczaj kojarzymy z niezwykłym umysłem, jednak odmawiamy im urody. Zaprzeczeniem tych wszystkich twierdzeń jest Jack Heslewood, który nie tylko robi karierę jako model, ale także jest niezwykle inteligentny. Bez problemu mógłby skonstruować rakietę, jednak wybrał nieco inną drogę w życiu. 

Seksowny geniusz rozkochał w sobie internautki

Jack Heslewood może pochwalić się nie tylko imponującą muskulaturą, ale także wyjątkowo wysokim IQ. Inteligencja mężczyzny została oceniona na 181 punktów. 25-latek bez problemu konstruuje rakiety kosmiczne i z takim samym sukcesem rozbiera się przed obiektywem fotografów. 

To nietypowe połączenie sprawiło, że może pochwalić się dużym zainteresowaniem internautek, które nazywają go ideałem chłopaka. Sam Jack ze względu na na brak czasu musiał wybrać jedną drogę kariery i ostatecznie padło na modeling. Brytyjczyk nie tylko bierze udział w sesjach zdjęciowych, ale także uczestniczy w różnych konkursach piękności. 

Czy faktycznie jest mężczyzną idealnym? 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Szukasz partnera, który będzie szczery i nigdy cię nie okłamie. Te znaki zodiaku według specjalistów są najbardziej lojalne:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów