Jacek Rozenek wraca do zdrowia po udarze. "Praca czeka w Warszawie"

Marianna Bereza 29.08.2019
Jacek Rozenek
Fotografia: VIPHOTO/East News

Aktor zamieścił na swoim profilu na Facebooku podziękowania dla ekipy ośrodka rehabilitacyjnego.

Jacek Rozenek wraca do zdrowia po udarze. Niedawno lubiany przez Polaków aktor gościł w programie "Pytanie na śniadanie", w którym opowiedział o koszmarze, jaki go spotkał. Lekarze nie dawali mu żadnych szans. Teraz jest dużo lepiej. Gwiazdor "Barw szczęścia" zakończył pierwszy etap leczenia.

W połowie maja Rozenek trafił do szpitala z ciężkim udarem mózgu. Były mąż "Perfekcyjnej" doznał paraliżu prawej strony ciała i stracił mowę.

W skali od jeden do dziesięć było ze mną tak minus jeden. Lekarze nie dawali mi właściwie żadnych szans. Byłem w stanie terminalnym - opowiadał w "PnŚ".

Po wyjściu ze szpitala aktor musiał na kilka miesięcy zrezygnować z pracy i poddać się intensywnej rehabilitacji. Jej pierwszy etap właśnie dobiegł końca. Przez cały czas odtwórcę roli Artura Chowańskiego, oprócz rodziny, wspierała ekipa "Barw szczęścia", a najbardziej Adrianna Biedrzyńska, która na Instagramie relacjonowała postępy w leczeniu Rozenka.

Jacek Rozenek zakończył rehabilitację

To właśnie Biedrzyńska zorganizowała pobyt Jacka Rozenka w specjalistycznym centrum rehabilitacji w Gryficach. Teraz na jej profilu pojawiło się najnowsze zdjęcie aktora. 

Leśna Polana... Naczytaliśmy się tu i ówdzie różnych rzeczy... czasem bawiły nas do łez, czasem wkurzały, zawsze jednak zaskakiwały inwencją twórczą i pomysłowością autorów różnych artykułów... . Tymczasem fakty są takie, że oto dziś żegnamy Jacka Rozenka po tzw. pierwszym etapie rehabilitacji poszpitalnej, który postanowił nas opuścić, choć jak wieść niesie na turnusiki w Leśnej jeszcze zawita. Zaskoczył nas siłą i nieprawdopodobną determinacją. Ujął nas ciepłem i dowcipem, serdecznością i uśmiechem każdego dnia. Miał coś zagrać i zaśpiewać, ale, kurcze, nie było kiedy. Po dokładnie 2 miesiącach pobytu Jacek jest gotowy do nowych wyzwań i kolejnego etapu rehabilitacji, którą dalej poprowadzi Warszawa - czytamy na profilu serialowej partnerki Rozenka. 

Po raz pierwszy od dłuższego czasu post w mediach społecznościowych zamieścił także Rozenek. Jak podaje plejada.pl - aktor podziękował ekipie ośrodka za wsparcie w trudnych chwilach.

Nareszcie ... opuszczam dziś Ośrodek Rehabilitacji. Praca czeka w Warszawie - napisał na Facebooku.

Trzymamy kciuki za dalsze postępy w leczeniu aktora i nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy go na planie "Barw szczęścia"!

Zobacz także: Jacek Rozenek dostał uroczy prezent od ekipy "Barw szczęścia"

Lubisz oglądać filmy? Koniecznie weź udział w naszym quizie. Powodzenia!

Rozwiąż quiz

Jesteś w stanie rozpoznać, z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr?

Kadr z filmu
Fotografia: Eastnews

1. Z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów