Jacek Rozenek komentuje ciążę Małgorzaty Rozenek-Majdan. Będzie wspierał byłą żonę?

Jacek Rozenek w niebieskiej koszuli i czarnej marynarce
Fotografia: VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży! Na ten temat postanowił wypowiedzieć się były mąż "Perfekcyjnej", Jacek Rozenek. Zobaczcie, co sądzi na ten temat!

Wczoraj wieczorem media obiegła radosna informacja. Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży! Informację tę jako pierwszy podał Artur Gadowski, frontman zespołu I.R.A., podczas koncertu, na którym był obecny przyszły tatuś, Radosław Majdan. Majdanowie niedługo potem potwierdzili informacje o swoim upragnionym dziecku. Teraz głos w sprawie zabrał były mąż "Perfekcyjnej", Jacek Rozenek, który postanowił krótko skomentować najnowsze doniesienia.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan pierwszy raz o ciąży. "Przyszły tata zwariował ze szczęścia"

Jacek Rozenek o ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek rozwiedli się w 2013 roku. Mają jednak razem dwóch synów i starają się zachowywać przyjacielskie relacje.

Niedawno Jacek Rozenek przeszedł udar, a podczas rehabilitacji mógł liczyć na wsparcie byłej żony i dzieci. Teraz sam postanowił udzielić takiego wsparcia Małgosi.

Małgorzata i Radosław Majdanowie od dłuższego czasu starali się o dziecko przy pomocy metody in vitro. Teraz udało im się spełnić marzenie o dziecku. Jacek Rozenek postanowił złożyć gratulacje przyszłym rodzicom.

Gratuluję Małgosi. Cieszę się jej szczęściem i trzymam za nią mocno kciuki - skomentował Jacek Rozenek w rozmowie z "Pudelkiem".

Musimy przyznać, że wykazał się ogromną klasą! To piękne, że byli małżonkowie wciąż mogą na siebie liczyć.

Zobacz także: Jacek Rozenek opowiedział o udarze mózgu. "Byłem po drugiej stronie"

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat nie schodzi z pierwszych stron prasy. Jeśli jesteś fanem "Perfekcyjnej" to koniecznie weź udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Ile wiesz o Małgorzacie Rozenek-Majdan?

1. Jak nazywają się dzieci Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów