Jacek Rozenek ma poważne problemy ze zdrowiem? Aktor trafił do szpitala!

Julita Buczek 18.03.2019
rozenek stan przedzawałowy
Fotografia: Instagram @rozenekjacek

Były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan zasłabł przed spektaklem, w którym występuje.

Jacek Rozenek jest bardzo aktywny zawodowo. Gra w serialach, otrzymuje wiele ról teatralnych i wspiera różne akcje charytatywne. Wygląda na to, że szybkie tempo życia aktora mogło się odbić na jego zdrowiu.

Zobacz także: Były mąż Małgorzaty Rozenek spotyka się z młodszą partnerką. Co na ten temat sądzi Perfekcyjna?

Jacek Rozenek zasłabł przed spektaklem?

Aktor obecnie gra w Teatrze Kamienica, gdzie występuje w przedstawieniu "SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw". Niestety podczas ostatniego spektaklu nie mogliśmy zobaczyć go na scenie. Jak podaje "Na Żywo", aktor zasłabł przed samym wejściem na scenę. Spektakl uratował sam Emilian Kamiński, który postanowił zastąpić aktora. Całe zajście wyglądało bardzo poważnie, jednak dzięki szybkiej interwencji lekarzy aktor został przewieziony do szpitala i tam została mu udzielona specjalistyczna pomoc.

Podobno to był stan przedzawałowy, nikt się nie spodziewał, że Jacek, który kocha sport, może mieć tak poważne kłopoty ze zdrowiem. Wziął na siebie zbyt wiele. Wiele wskazuje na to, że przecenił swoje siły i możliwości. W końcu Jacek w tym roku kończy już pięćdziesiąt lat i powinien trochę zwolnić tempo. Zawsze był introwertyczny, wszystkie emocje potrafił w sobie stłamsić. A to, zdaniem lekarzy, nigdy nie sprzyja zdrowiu serca – czytamy w "Na żywo".

Według tabloidu aktor wziął na siebie zbyt wiele obowiązków. Własna firma szkoleniowa, udział w serialu "Barwy szczęścia" oraz gra w teatrze z pewnością miały wpływ na jego zdrowie. Jacek Rozenek opiekuje się również dwójką synów, kiedy jego była żona (Małgorzata Rozenek) przebywa w pracy.

Mamy nadzieję, że aktor szybko wróci do zdrowia!

Zobacz także: Rozenek o swoich pupilach: "Psy są ważniejsze w domu niż dzieci". Internauci zaskoczeni!

Te gwiazdy bardzo się zmieniły. Jak teraz wyglądają?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów