Jabłczyńska pokazała niewinne zdjęcie i została skrytykowana przez fankę. "Sztuczne policzki". Aktorka dyskusję zakończyła jednym zdaniem

Anna Respondek 09.11.2017
Joanna Jabłczyńska
Fotografia: Instagram/joannajablczynska

"Fanka" musiała skapitulować.

Joanna Jabłczyńska to jedna z najmniej kontrowersyjnych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka od 2003 roku gra w popularnym serialu TVN "Na Wspólnej". Oprócz aktorstwa zajmuje się również prawem, które ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim.

Aktorka nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym, które w większości pozostawia dla siebie i dla swoich bliskich. Z fanami komunikuje się za pomocą kont na Instagramie i Facebooku. Ostatnio w mediach społecznościowych opublikowała niewinne zdjęcie z wypadu do SPA. Gwiazda najprawdopodobniej nie spodziewała się, że ta fotografia wywoła taką dyskusję. 

Spełniam swój "amerykański sen". Po weekendzie zamierzam wyglądać jak "milion dolarów". Szczegóły wkrótce - napisała. 

Jednej z "fanek" zdecydowanie nie spodobało się to zdjęcie i "oświadczenie", co postanowiła wyrazić w swoim komentarzu. 

Już nic nie rób. Sztuczne policzki wystarczą - stwierdziła. 

Aktorka w taktowny sposób, jednym zdaniem, postanowiła zamknąć usta hejterce. 

Absolutnie niczego nie poprawiałam i poprawiać nie zamierzam. Odrobina relaksu. Na szczęście występuję w TV od 8. roku życia i jakby ktoś podjął minimalny wysiłek, to w internecie znalazłby moje zdjęcia z dzieciństwa, na którym mam te same „pucki” - wyjaśniła.

Internautka najwyraźniej postanowiła "podjąć ten minimalny wysiłek" i sprawdziła, jak Jabłczyńska wyglądała, kiedy była dzieckiem. Ostatecznie przyznała jej rację.

Ok, racja. Cofam bezpodstawny komentarz - skapitulowała.  

jab
Fotografia: Instagram/joannajablczynska
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów