Izabella Scorupco pokazała nagranie ze swojego wesela! Wygląda na to, że świetnie się bawiła

Zuzanna Morska 16.10.2019
Izabella Scorupco
Fotografia: instagram.com/izabellascorupco

Aktorka wciąż rozpamiętuje ten ważny dla siebie dzień. Tym razem podzieliła się z fanami zdjęciami i zabawnym nagraniem ze swojego wesela!

Izabella Scorupco na początku października wyszła za mąż! Fani aktorki, która od lat mieszka w USA, byli bardzo zaskoczeni, ale jednocześnie zachwyceni tą radosną wiadomością. Piękna Polka powiedziała sakramentalne "tak" ukochanemu Karlowi Rosengrenowi.

Teraz na instagramowym profilu aktorki pojawiły się zdjęcia i nagrania z wesela, które towarzyszyło uroczystości. Musicie to zobaczyć!

Izabella Scorupco pokazała nagranie z wesela

Izabella Scorupco to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Gwiazda niedawno po raz trzeci wyszła za mąż. Na początku października wzięła ślub ze szwedzkim biznesmenem Karlem Rosengrenem. Zarówno aktorka, jak i jej o kilka lat młodszy mąż mają córki z poprzednich związków.

Gwiazda poinformowała o swoim nowym stanie cywilnym na Instagramie, gdzie zamieściła też zdjęcia ukazujące, jak prezentowała się tego dnia. Na fotografiach towarzyszy jej oczywiście świeżo upieczony mąż.

Teraz dopiero Scorupco postanowiła podzielić się nagraniem z wesela, które odbyło się po ślubie. Widać na nim szampańską zabawę i Izabellę w centrum - gwiazda energicznie tańczy i cały czas towarzyszy jej butelka wina. Wygląda to na jakąś weselną zabawę.

Wygląda na to, że impreza się udała, a szczęśliwa gwiazda postanowiła przypomnieć sobie i fanom, jak wyglądał ten ważny dla niej dzień.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                          

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów