Izabella Scorupco pokazała, jak wygląda jej 20-letnia córka. Urodę odziedziczyła po mamie?

Redakcja 14.08.2017
Izabella Scorupco z córką Julią
Fotografia: www.instagram.com/juliascorupco/

Julia jest też córką polskiego hokeisty, Mariusza Czerkawskiego. 

Izabella Scorupco, polska modelka i aktorka, którą Polacy pokochali za rolę Heleny Kurcewiczówny w filmie "Ogniem i mieczem", wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych w 2003 roku. Wraz z nią wyjechała jej córka Julia, która jest również dzieckiem hokeisty Mariusza Czerkawskiego, z którym aktorka rozwiodła się w 1998 roku.

Od 2003 roku Scorupco jest żoną Amerykanina Jeffreya Reymonda, z którym ma syna Jacoba. O tym, że Izabella Scorupco jest piękną kobietą, nikogo nie trzeba przekonywać. A jej córka? Z pewnością odziedziczyła urodę nie tylko po słynnej mamie, ale i przystojnym ojcu. Jej czarne oczy, długie ciemne włosy i uroczy uśmiech nie mogą świadczyć o niczym innym. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, które opublikowała aktorka. 

Moja córeczka wraca do szkoły i udajemy, że wszystko jest dobrze - napisała Izabella Scorupco. 

Jak mama?

Internauci fotografią są zachwyceni pisząc, że zarówno matka, jak i córką są "cudowne" i "wyglądają jak siostry". I trudno się z nimi nie zgodzić. Julia Scorupco jest równie piękna, jak jej słynna mama. 

Jest też niezwykle pilną uczennicą. Jej wyniki w nauce docenił nawet były prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama. Wraz z innymi najzdolniejszymi uczniami odwiedziła Biały Dom, o czym w 2013 roku poinformował Mariusz Czerkawski. 

Jest bardzo dobrą uczennicą w swojej szkole i w ogóle w stanie Los Angeles. Oni mają takie spotkania, jest tam kilkaset młodych osób. Uważa się, że to jest taka elita i przyszłość demokracji i rozwoju tego kraju. To było niesamowite wyróżnienie - powiedział Czerkawski w programie "Studio Weekend". 

Wszystko wskazuje na to, że nauka nie przeszkadza Julii w byciu niezwykle aktywną w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie regularnie pojawiają się nowe zdjęcia, które wzbudzają ogromne zainteresowanie internautów. I nie można się dziwić - jej konto obserwuje ponad 28 tysięcy osób. 

Do kogo jest bardziej podobna? :-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów