Izabella Scorupco dwa lata temu rozwiodła się z drugim mężem. Teraz pokazała nowego partnera

Anna Respondek 03.01.2018
Izabella Scorupco i Mariusz Czerkawski
Fotografia: EAST NEWS

Kim jest ukochany aktorki? 

Izabella Scorupco wiele lat temu opuściła Polskę i na stałe osiedliła się w Szwecji. Jej pierwszym mężem był znany sportowiec Mariusz Czerkawski. Niedawno do mediów przedostała się zaskakująca wiadomość o tym, że aktorka dwa lata temu rozwiodła się z drugim ukochanym, Jeffrey'em Raymondem

Gwiazda w tajemnicy przed mediami zakończyła swoje drugie małżeństwo. Wygląda jednak na to, że jej serce ponownie jest zajęte. Do informacji na ten temat udało się dotrzeć dziennikowi "Aftonbladet", któremu Scorupco udzieliła krótkiej wypowiedzi. 

W moim życiu pojawiła się wyjątkowa osoba. To świeża sprawa, więc pozwolę sobie nie mówić na razie nic więcej. To był skok na głęboką wodę, ale postanowiłam dać sobie jeszcze jedną szansę na miłość - mówiła. 

Kim jest nowy partner aktorki? Do tej pory była to wielka niewiadoma, jednak w Nowy Rok na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie z nieznajomym mężczyzną. Okazuje się, że jest to Karl Rosengren, finansista, który związany jest z firmą produkującą gry komputerowe. Gwiazda oficjalnie nie potwierdziła doniesień związanych z jej nowym związkiem. 

Szwedzcy dziennikarze dowiedzieli się, że Karl zdecydował się na rozwód z dotychczasową żoną.  

sc
Fotografia: Instagram/izabellascorupco
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów