Gwiazda "Barw szczęścia" trafiła do szpitala!

Malwina Wasilewska 14.06.2019
Izabela Zwierzyńska
Fotografia: Instagram.com/izabelazwierzynska

Aktorka opowiedziała o tym, co wydarzyło się w trakcie nagrań nowych odcinków serialu.

Gwiazda "Barw szczęścia", Izabela Zwierzyńska, zamieściła w mediach społecznościowych niepokojący post. Aktorka przeżyła dramatyczne chwile na planie serialu. Z powodu problemów zdrowotnych trafiła do szpitala.

Izabela Zwierzyńska o problemach zdrowotnych

Izabela Zwierzyńska ma za sobą trudny czas. Tuż po wakacjach w Rzymie w trakcie nagrań kolejnych odcinków "Barw szczęścia" jej noga zaczęła boleć i puchnąć. Aktorka została przewieziona do szpitala, gdzie dostała zastrzyk.

Okazało się, że nabawiła się zapalenia kaletki stawowej. W poście na Instagramie ze szczegółami opisała swoją historię.

O Wow! Możesz więcej... niż podpowiada Ci Twój umysł! Prosto po rzymskiej podróży - Chory F., chora ja, 3 dni w stanie agonalnym, telepię się i trzęsę w łóżku, intensywne zajęcia w szkole (bo już nie mogę więcej opuszczać), taksówka zabiera mnie ze szkoły, bo nie jestem w stanie wstać, prawie do szpitala, ale jednak decyduje się do domu. Krew, pot i łzy. Poranny lot z Londynu do Warszawy. Jazda na plan zdjęciowy. Noga puchnie i boli. Szpital. Zastrzyk z sterydu do stawu. Zapalenie kaletki stawowej. I co?! Siły w końcu wróciły! OMG! Jestem taka wdzięczna. Przetrwaliśmy! - napisała.

Cieszymy się, że wszystko skończyło się dobrze. Życzymy aktorce dużo zdrowia!

"Barwy szczęścia" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Które polskie produkcje telewizyjne uznawane są za najlepsze przez widzów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów