Izabela Janachowska urodziła? Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół

Hanna Skowron 26.04.2019
Izabela Janachowska
Fotografia: instagram.com/izabelajanachowska

Fani gwiazdy nie mają wątpliwości. Czyżby Izabela Janachowska już powitała na świecie swoje pierwsze dziecko?

Ponad 4 miesiące temu Izabela Janachowska podzieliła się z fanami radosną wiadomością. Wraz z mężem spodziewają się pierwszego dziecka! Od tamtej pory fani gwiazdy wyczekiwali zdjęć przyszłej mamy z zaokrąglonym brzuszkiem.

Janachowska w tym czasie nie zwalniała tempa i wielokrotnie pokazywała się publicznie z pokaźnym brzuszkiem. Ostatnio jednak zamieściła w sieci tajemnicze zdjęcie, na którym... nie ma brzuszka!

Izabela Janachowska urodziła?

Izabela wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pokazała, jak przygotowuje się do macierzyństwa. Na fotografii widać kołyskę, którą prawdopodobnie wybierze dla swojego dziecka. Gwiazda pozuje tutaj na minimalistycznym fotelu, w krótkiej sukience i w szpilkach.

Janachowska opatrzyła zdjęcie podpisem: "Pierwsze przymiarki do macierzyństwa. Wybieranie tych wszystkich pięknych rzeczy do pokoiku dziecięcego jest takie miłe". A fani pytają... gdzie podział się brzuszek tancerki.

Czyżby już nie było brzuszka?

Jak zobaczyłem to zdjęcie, to pomyślałem, że już urodziłaś

Myślicie, że to zasługa szerszej sukienki czy para rzeczywiście powitała już na świecie synka?

Jeszcze nie wiadomo, jak Izabela Janachowska nazwie swoje dziecko. Ale wiele polskich gwiazd decyduje się na naprawdę ciekawe imiona dla dzieci. Poznajcie te najbardziej oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów