Janachowska ostro skrytykowała wygląd Meghan. Co się jej nie podobało?

Anna Respondek 21.05.2018
Izabela Janachowska/ Meghan Markle
Fotografia: Instagram/izabelajanachowska/EAST NEWS

Ekspertka Izabela Janachowska nie ma zbyt dobrego zdania na temat wyglądu księżnej Meghan podczas ceremonii w Windsorze.

Cały świat z zapartym tchem śledził ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, który stał się już historycznym wydarzeniem. I choć oczywiście komentowano również wygląd pana młodego, to jednak większość stylistek i kobiet nie mogła się doczekać wejścia Meghan. 

Zobacz także: Tego gestu księżnej Kate Meghan długo nie zapomni

Markle ostatecznie zdecydowała się na niezwykle prostą i elegancką suknię od Givenchy, której dopełnieniem był spektakularny welon, delikatny makijaż i nieco "niedbale" upięty kok. Okazuje się, że kreacja księżnej budzi tyle samo zachwytów, co negatywnych komentarzy. Suknię postanowiła skomentować również Izabela Janachowska, która w Polsce prowadzi program "W czym do ślubu". Była tancerka nie wypowiedziała się pochlebnie na temat stylizacji Markle. 

Nie trzeba być ekspertem, żeby zauważyć, że kreacja źle się układała. Można było wręcz odnieść wrażenie, że kreacja była na księżną za duża - być może to efekt przedślubnego stresu i utraty kilku kilogramów. Zbyt szerokie rękawy brzydko się marszczyły, a tkanina na brzuchu nieestetycznie się pomięła tworząc nieciekawy efekt. W tej sukni piękna figura aktorki zupełnie straciła swój kształt. Kreacja nie podkreślała ani jej biustu, ani talii - napisała na swoim blogu.

Janachowskiej przeszkadzało również uczesanie Meghan.

Wątpliwa jakość wykonania fryzury, którą aktorka ukryła pod spektakularnym welonem wyszywanym w kwiaty symbolizujące kraje Zjednoczonego Królestwa i bardzo oszczędny makijaż. Nie jestem pewna, czy nowa księżna wyglądała jeszcze naturalnie, czy już nieco niedbale - dodała.

A Wy, co sądzicie o wyglądzie księżnej Meghan? 

Zobacz także: To te słowa książę Harry wypowiedział, kiedy zobaczył po raz pierwszy Megan w kościele

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów