Janachowska przebiła wszystkich. Pokazała trzeci wózek dla syna!

Malwina Wasilewska 22.07.2019
Izabela Janachowska
Fotografia: Instagram.com/izabelajanachowska

Wiemy, ile kosztuje!

Patrząc na profil Izabeli Janachowskiej, zdaje się, że gwiazda doskonale odnajduje się w roli młodej mamy. Prowadząca program "I nie opuszczę cię aż do ślubu" regularnie dzieli się z fanami radosnymi chwilami z pierwszych miesięcy życia syna. Ostatnio Izabela pokazała kolejny wózek Christophera Alexandra.

Izabela Janachowska pokazała trzeci wózek dla syna

Dziecko Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego już od pierwszych miesięcy wiedzie luksusowe życie. Większość rodziców wychodzi z założenia, że jeden wózek dla dziecka w zupełności im wystarczy. Ale w przypadku sławnej pary pojedynczy model okazał się niewystarczający.

Wcześniej Izabela pokazała na Instagramie model Balmoral marki Silver Cross o wartości 20 tysięcy złotych. Następnie ślubna ekspertka pochwaliła się wózkiem Aston Martin, za który trzeba zapłacić 15 tysięcy złotych.

A teraz zamieściła na InstaStories nagranie ze spacerówką Silver Cross model Spirit. Jak się okazuje, ten model kosztuje 2300 zł. Christopher Alexander chyba nie może narzekać na warunki życia...

wózek-768x735
Fotografia: Instagram.com/izabelajanachowska

Tak wyglądają 2 pozostałe wózki dla syna Janachowskiej:

izabela-janachowska-pokazala-drugi-wozek-syna-518492-GALLERY_BIG
Fotografia: Instagram.com/izabelajanachowska

Synek Izabeli Janachowskiej ma na imię Christopher Alexander. Ale to nie koniec oryginalnych imion wśród dzieci polskich gwiazd. Poznajcie te najbardziej nietypowe!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów