Izabela Janachowska po 4 latach przyznała się do swojej ślubnej wpadki

Izabela Janachowska
Fotografia: Instagram.com/izabelajanachowska

"Drugi raz bym tego nie zrobiła".

Najpopularniejsza ekspertka od ślubów, Izabela Janachowska, niedawno przyznała, że popełniła kilka rażących błędów podczas przygotowań do ceremonii. Dotyczyły one szczególnie przymiarek i doboru odpowiednich dodatków. Tego się po niej nie spodziewaliśmy!

Zobacz także: Tego gestu księżnej Kate Meghan długo nie zapomni

Wpadka ślubna Izabeli Janachowskiej

Po ślubie z Krzysztofem Jabłońskim życie Izabeli Janachowskiej zmieniło się o 180 stopni. Była tancerka z dnia na dzień dostała własny program i stała się ekspertką od ślubów. W 4. rocznicę małżeństwa zdecydowała się opowiedzieć o swoich nieprzemyślanych decyzjach związanych ze ślubem.

Dokładnie wczoraj minęły cztery lata, od kiedy z moim mężem wypowiedzieliśmy sakramentalne tak. Ślub to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu, ale i tu nie obyło się bez wpadek - czytamy.

Na swoim kanale na YouTube prowadząca program "I nie opuszczę cię aż do ślubu" wyznała, że podczas przymiarek kilkakrotnie prosiła o zwężenie ślubnej kreacji. Podczas ceremonii suknia była tak wąska w talii, że Janachowska ledwo mogła w niej oddychać.

Drugi raz bym tego nie zrobiła. (...) Pamiętajcie by suknia była ładnie dopasowana, ale nie za ciasna – radzi ekspertka.

Izabela wspomniała o jeszcze jednym błędzie. Chodzi o zakup wymarzonych butów, które okazały się bardzo niewygodne i finalnie Janachowska musiała wybrać inne.

Jak widać, nawet najlepszym zdarzają się wpadki...

EN_01187832_4765
Fotografia: Tricolors/Eastnews

Zobacz także: To te słowa książę Harry wypowiedział, kiedy zobaczył po raz pierwszy Meghan w kościele

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów