Internauta: "Jesteś ze swoim mężem tylko dla kasy". Janachowska odpowiada

Izabela Janachowska
Fotografia: Instagram.com/izabelajanachowska

Ślubna ekspertka zamknęła usta hejterom.

Od ślubu Izabeli Janachowskiej i biznesmena Krzysztofa Jabłońskiego minęły już 4 lata, jednak internauci nadal zarzucają celebrytce, że zrobiła to tylko dla pieniędzy. W końcu Izabela nie wytrzymała i postanowiła odnieść się do krzywdzących ją komentarzy.

Izabela Janachowska komentuje plotki na swój temat

Izabela Janachowska postanowiła zmierzyć się z plotkami na swój temat. Zamieściła w sieci nagranie, w którym odniosła się do opinii dotyczących męża milionera, którego rzekomo miała poślubić ze względu na jego majątek.

Prowadząca program "I nie opuszczę cię aż do ślubu" wyznała, że pieniądze nie są dla niej najwyższą wartością:

Luuuudzie! No to obalam. Moi drodzy, wydaje mi się, że pieniądze w życiu to nie wszystko. Oczywiście, każdy z nas gdzieś tam walczy o te pieniądze, zarabia, pracuje, stara się, rozwija. Ale ja miałam pracę zanim poznałam swojego męża. Udało mi się skończyć studia wyższe, mam fajne wykształcenie, nie potrzebowałam mężczyzny, żeby zapewniał mi - nie wiem - wpływy na konto? Nie wiem, jak wy to sobie wyobrażacie.

Po chwili Janachowska dodała, że w relacji z mężczyzną najważniejszą rolę powinno odgrywać uczucie:

Najważniejsze jest dla mnie uczucie, które łączy mnie z konkretnym mężczyzną. Nie wyobrażam sobie, żeby pieniądze mogły zrekompensować brak uczucia. No nie ma takiej opcji. Za pieniądze możesz sobie kupić kilka fajnych prezentów. Kropka.

Przypomnijmy, że Izabela i Krzysztof spodziewają się potomstwa. Na razie para nie zdradza jego płci, ani terminu porodu.

Zobacz, jak zmieniły się te gwiazdy na przestrzeni lat!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów