Janachowska zdradziła swój sposób na powrót do figury sprzed ciąży!

Malwina Wasilewska 10.06.2019
Izabela Janachowska
Fotografia: Instagram.com/izabelajanachowska

Warto brać z niej przykład!

Izabela Janachowska w rozmowie z magazynem "Flesz" opowiedziała o macierzyństwie, pokazywaniu twarzy dziecka w mediach społecznościowych oraz o swoim sposobie na zgubienie dodatkowych kilogramów po ciąży. Jej trik jest bardzo prosty!

Izabela Janachowska o powrocie do figury sprzed ciąży

Izabela Janachowska doskonale radzi sobie w roli świeżo upieczonej mamy. Prowadząca program "I nie opuszczę cię aż do ślubu" w najnowszym wywiadzie zdradziła, jak udało się jej w ekspresowym tempie schudnąć po urodzeniu syna Christophera Alexandra. Okazuje się, że wcale nie jest na żadnej diecie i nie chodzi na siłownię:

Nie, nie ćwiczę i jem wszystko. Jedyną moją aktywnością są spacery z dzieckiem. Chodzę na nie często do Łazienek Królewskich. Owszem spotkałam się z dietetyczką, ale głównie po to, aby zapytać, czy mogę jeść truskawki! - powiedziała.

Janachowska wyznała też, że nie widzi nic złego w pokazywaniu zdjęć swojego dziecka w mediach społecznościowych:

Początkowo byłam zdecydowana nie pokazywać mojego maluszka. Wydawało mi się, że nie powinnam podejmować za niego takiej decyzji. Jestem jednak osobą zapracowaną, więc przygotowanie wszystkich zdjęć na Instastory i jednocześnie pamiętanie, żeby nie było widać na nich dziecka, było dla mnie trudne. A poza tym kocham mojego synka, jestem z niego dumna i nie widzę powodu, dla którego miałabym się nim od czasu do czasu nie pochwalić.

A co wy sądzicie na ten temat? Podzielacie zdanie Janachowskiej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów