Izabela Janachowska na wakacjach w Dubaju. Za pokój hotelowy płaci fortunę!

Zuzanna Morska 23.10.2019
Izabela Janachowska
Fotografia: instagram.com/izabelajanachowska

Gwiazda wybrała się wraz z rodziną na wymarzone wakacje. Hotel, w którym się zatrzymała, jest luksusowy i bardzo drogi!

Izabela Janachowska niedawno po raz pierwszy została mamą. Była tancerka i gwiazda telewizyjna w czerwcu urodziła synka. Od tamtej pory na jej instagramowym profilu regularnie pojawiają się zdjęcia z uroczym maluchem.

Teraz prowadząca programy ślubne wybrała się na wakacje, na które zabrała też całą rodzinkę. Zobaczcie, jaki kierunek obrała i w jakim hotelu się zatrzymała!

Izabela Janachowska na wakacjach w Dubaju

Tym razem Janachowska wybrała się na wakacje do słonecznego Dubaju. To właśnie tutaj odpoczywa wraz z mężem i synkiem Christopherem Alexandrem. 5-miesięcznie dziecko pary bardzo w ostatnim czasie wyrosło i wygląda na to, że nie ma nic przeciwko zagranicznym podróżom. ;)

Gwiazda zamieściła w sieci wiele zdjęć z maluchem i przy okazji oznaczyła hotel, w którym się zatrzymali. To luksusowy obiekt, w którym nawet najtańszy pokój kosztuje krocie!

Na stronie hotelu znajdziemy informację, że za pokój dla dwójki dorosłych osób i małego dziecka trzeba tu zapłacić od... 3 tys. zł za noc! Są jednak też takie apartamenty, które mają po dwie sypialnie i wówczas ich cena wynosi... 18 tys. zł!

Skusilibyście się na takie wakacje?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                               

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów