Iza Miko wystąpi w kontynuacji "Chłopaki nie płaczą". Aktorka zagra główną rolę!

Julita Buczek 25.06.2019
Izabella Miko zagra w futro z misia
Fotografia: Instagram @izabellamiko

Powstanie kontynuacja gangsterskiej komedii "Chłopaki nie płaczą". Na dużym ekranie zobaczymy Izę Miko, która wcieli się w główną postać!

Gangsterska komedia "Chłopaki nie płaczą" powstała w 2000 roku. Za jej reżyserię odpowiedzialny był Olaf Lubaszenko, który sprawił, że film na stałe wpisał się do kanonu polskiej kultury. Niesamowity humor oraz trafne dialogi nie raz używane były w innych produkcjach. Od kilku miesięcy spekulowano na temat tego, czy powstanie kolejna część kultowej komedii. Jak się niedawno okazało, zdjęcia do sequela już ruszyły!

Iza Miko zagra główną rolę w filmie "Futro z misia"?

Reżyserią kolejnej części filmu "Chłopaki nie płaczą" ma zająć się Michał Milowicz, który wcześniej wcielał się w postać gangstera Bolca. Według ustaleń "Super Expressu" w głównej roli obsadził Izabellę Miko. Aktorka ma na swoim koncie kilka ról w polskich filmach, jednak lepiej znana jest za oceanem. Artystka zagrała w takich filmach, jak: "Starcie tytanów", "Czas bohaterów" czy "Wygrane marzenia".

W filmie mają pojawić się również: Stanisława Celińska, Krzysztof Kiersznowski, Wiktoria Gąsiewska, Przemysław Sadowski oraz Mirosław Zbrojewicz.

Według was kontynuacja okaże się hitem?

Zobacz także: Zakaz współpracy od producentów, a Pascal lepszy niż lekarz. Iza Miko i Leszek Stanek zdradzają kulisy "Azji Express"

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów