Iwona Węgrowska miała wypadek samochodowy! W jej auto wjechał tir

Julia Pandecka 03.08.2020
Iwona Węgrowska w obcisłym kombinezonie w cielistym kolorze
Fotografia: TRICOLORS/East News

Iwona Węgrowska i jej córeczka miały wypadek samochodowy! Wokalistka napisała, że w jej auto wjechał... tir.

Znana wokalistka, Iwona Węgrowska, opublikowała na swoim koncie na Instagramie bardzo osobisty wpis. Okazuje się, że ostatnio przeżyła chwile grozy! Ona i jej córeczka uległy wypadkowi, który na pierwszy rzut oka wyglądał dość poważne. W jej auto wjechał bowiem... tir! Na szczęście wokalistce i jej dziecku nic się nie stało, jednak całe to przykre zdarzenie Węgrowska postanowiła opisać w bardzo szczerym, emocjonalnym wpisie. Zrobiła to w poście pod zdjęciem pokiereszowanego samochodu.

Zobacz także: Koroniewska miała wypadek samochodowy! Aktorka opowiedziała o przykrym incydencie

Iwona Węgrowska miała wypadek samochodowy. W jej auto wjechał tir

Iwona Węgrowska ostatnio promowała swój nowy singiel, pt. "Niegrzeczna". Niestety całe wydarzenie skończyło się nieprzyjemnie.

Okazuje się, że w jej auto wjechał tir! Artystka jechała samochodem ze swoją małą córeczką. 

Tir, cofając, nie zauważył, że stoimy z tyłu i uderzył prosto w nas. Taki miałyśmy powrót do domu. Niech ten dzień już się skończy - napisała Węgrowska na Instagramie.

Wokalistka udostępniła też zdjęcia pokiereszowanego Mercedesa. Więcej o całej sytuacji opowiedziała w rozmowie z "Super Expressem". 

Wjeżdżając na parking, jechałam za tirem. Ale on nagle zaczął cofać! Ja nie miałam tej możliwości, bo za mną też było już kolejne auto. To były sekundy. Ten tir w nas wjechał! Gdybyśmy akurat wysiadły z auta, tir by nas zmiażdżył - relacjonowała piosenkarka. 

Według medialnych doniesień, kierowca tira miał przyznać się do winy i cała sprawa zakończyła się polubownie. Na całe szczęście nic im się nie stało. 

Zobacz także: Alan Andersz pokazał wstrząsające zdjęcie zrobione tuż po wypadku. Miał na głowie około 50 szwów!

Wybierasz się na kurs prawo jazdy, a może masz już je i chcesz sprawdzić ile pamiętasz z zasad ruchu drogowego? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedź brzmi tak, to koniecznie weź udział w naszym teście na prawo jazdy. 

Testy na prawo jazdy
Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy uda ci się zdać test na prawo jazdy!

Testy na prawo jazdy

1. Jak długo należy przeprowadzać masaż serca i sztuczne oddychanie wobec osoby, która została ranna w wypadku?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów