Iwona, Reggie i Toby z "Żony Hollywood” przyłapani w centrum Warszawy

Karol Decka 24.03.2017
Iwona i Reggie Benjamin z Żony Hollywood
Fotografia: ZetChilli.pl

Gwiazdy programu stacji TVN udzieliły krótkiego wywiadu.

Iwona i Reggie Benjamin z programu „Żony Hollywood” przechadzali się ulicami Warszawy.

Redaktor ZET Chilli spotkał gwiazdy stacji TVN pod Rossmannem przy ulicy Kruczej i zapytał ich o kilka rzeczy: nowy singiel "Myślę, że szaleję", opinię na temat innych uczestników show i czwarty sezon programu "Żony Hollywood".

Ulubieńcy widzów programu stacji TVN powiedzieli, że w kwietniu dowiedzą się więcej na temat czwartego sezonu „Żon Hollywood”. Zdradzają także, która bohaterka jest ich ulubioną. Zostali zapytani również, czy Helena Król-Kolodziey i Eva Halina Rich powrócą w kolejnym sezonie reality show.

Iwona i Reggie Benjamin przylecieli do Polski, aby promować swój pierwszy wspólny singiel „Myślę, że szaleję”, który został wydany przez Magic Records. Para nagrała go pod pseudonimem Rewona, który jest wynikiem połączenia ich imion.

Promujemy właśnie nowy singiel. Dzisiaj akurat mamy wolne, a w niedzielę wracamy do domu. […] Największym wyzwaniem [w Żony Hollywood] były nowe dziewczyny. Pojawiły się cztery uczestniczki. Musieliśmy poznać ich historię, ale nie daliśmy radę – powiedział Reggie.

Niebawem trafi do sprzedaży nowa linia ubrań dla psów, które projektuje Iwona. Odzież Toby&Pucci dostępna będzie w sklepach zoologicznych.

Iwona, Reggie i Toby – wywiad w centrum Warszawy [WIDEO]

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów