Skandaliczna wpadka Ivanki Trump. Na szczyt ONZ nie założyła bielizny

Zuzanna Morska 26.09.2019
Ivanka Trump
Fotografia: FR171690 AP/Associated Press/East News

Córka Donalda Trumpa jest na ustach wszystkich! Zobaczcie, jak ubrała się na szczyt ONZ.

Szczyt klimatyczny ONZ zakończył się w poniedziałek 23 września. Na ostatni dzień wydarzenia zaproszona została m.in. Ivanka Trump. Córka prezydenta USA wybrała na tę okazję strój, o którym teraz mówią wszyscy. Zobaczcie, dlaczego!

Ivanka Trump na szczycie ONZ

Ivanka Trump pojawiła się w poniedziałek na szczycie klimatycznym ONZ, na którym przemawiał jej ojciec, Donald Trump. Córka prezydenta USA i celebrytka przyleciała tutaj prosto ze słonecznych Włoch, gdzie bawiła się na weselu przyjaciół.

Ivanka słynie ze swojej "posągowej" urody, którą dodatkowo podkreślają bardzo kobiece stroje. Na szczyt ONZ wybrała stylizację, o której mówi teraz cały świat. Wszystko przez to, że gwiazda założyła na spotkanie niebieską, bardzo obcisłą koszulę. I nie założyła pod nią bielizny!

Oczy całego świata skierowane były na jej wyraźnie zarysowane pod materiałem piersi. Myślicie, że to dobry modowy wybór na tego typu wydarzenie?

EN_01351092_7091
Fotografia: Eastnews
EN_01386878_5333
Fotografia: Eastnews

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                  

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów