Dorota Gardias o "Iron Majdan". Jej słowa mogą nie spodobać się Rozenek i Majdanowi

Katarzyna Leszczyńska 12.03.2018
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan i Dorota Gardias
Fotografia: Fotografie: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan i Instagram/Dorota Gardias

Program "Iron Majdan" budzi mieszane uczucia wśród widzów. Dorota Gardias jest koleżanką ze stacji Rozenek. Powiedziała, co sądzi o produkcji z Perfekcyjną w roli głównej.

Program „Iron Majdan”, w którym głównymi bohaterami są Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan, niedawno zadebiutował na antenie stacji TVN. Pierwszy odcinek wzbudził wiele emocji wśród telewidzów, ale nie tylko. Internauci byli podzieleni w opiniach na ten temat. Główni zainteresowani również stresowali się przed premierą swojego programu. Okazuje się, że także inne gwiazdy postanowiły zdradzić, co sądzą na ten temat.

Zobacz także: Rozenek i Majdan bali się sami oglądać „Iron Majdan”? Nie zgadniecie, kto pomógł im podczas premiery ich programu

Dorota Gardias, podobnie jak Małgorzata i Radosław, brała udział w programie „Azja Express”. Rozenek i jej mąż właśnie dzięki tej produkcji zaistnieli jako para, co doprowadziło do powstania „Iron Majdan”. Choć Gardias wystąpiła w innej edycji „Azji Express”, postanowiła zdradzić, co sądzi na temat nowej produkcji TVN-u. Jej słowa mogą nie spodobać się Majdanom.

Nie oglądałam, ale słyszałam, że ma niesamowitą oglądalność. Słyszałam, że w pierwszym odcinku były jakieś walki, ale takie trochę na niby. Mogło być ciekawie. Ja myślę, że para Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to para tak niezwykła i barwna, zwłaszcza Małgosia – tak niezwykła, barwna personam, że już to przyciąga widzów. Natomiast cała formuła mnie nie przekonuje, ale widać, że się podoba – powiedziała Gardias w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Okazuje się zatem, że „Iron Majdan” nie do końca przypadł do gustu Doroty Gardias. Ciekawe, co na temat programu myślą również inne gwiazdy. A wam jak się podobał pierwszy odcinek? Już dziś, 12 marca, kolejne poczynania Małgorzaty i Radosława Majdanów na ekranie.

Zobacz także: Herbuś spotyka się z byłym partnerem Gardias. Co pogodynka na to? Tak szczery komentarz to rzadkość

Iron Majdan
Fotografia: X-NEWS
Iron Majdan
Fotografia: X-NEWS

Zobaczcie w poniższej galerii, jak wygląda mieszkanie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana:

Autor: Julia Pandecka

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów