Irina Shayk w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Bradleyem Cooperem. "Nie jestem przeciw małżeństwu"

Marianna Bereza 12.07.2019
Irina Shayk
Fotografia: MIGUEL MEDINA/AFP/East News

Czy zdradziła przyczynę rozpadu związku?

Od rozstania Iriny Shayk i Bradleya Coopera minął już ponad miesiąc. Choć żadne z celebrytów nie odniosło się do sytuacji opisywanej przez media, nie sposób było nie zauważyć kryzysu. Aktor i modelka nie mieszkają już razem. Teraz Shayk udzieliła pierwszego wywiadu po rozstaniu z partnerem.

Irina Shayk w pierwszym wywiadzie po rozstaniu

Tabloidy donoszą, że kilka tygodni temu rosyjska piękność wyprowadziła się z domu, który zamieszkiwała z aktorem i reżyserem "Narodzin gwiazdy". Partnerzy próbują ułożyć sobie życie na nowo i podzielić się opieką nad ukochaną córeczką. O swoich przemyśleniach na temat kondycji związku i wychowania dzieci modelka opowiedziała magazynowi "Harper’s Bazaar".

Kobiety potrafią poradzić sobie ze wszystkim. Mogą wychowywać dzieci, mogą gotować i sprzątać, a także wykonywać ciężką pracę! Nigdy nie mieliśmy mężczyzn. Musisz nauczyć się wbijać gwóźdź w ścianę, wieszać zasłony - mówiła.

Gwiazda miała na myśli sytuację w Rosji. To tam dorastała w skromnej rodzinie. Jej ojciec, górnik, zmarł z powodu powikłań po chorobie płuc. Wtedy wszystkie obowiązki musiała przejąć jej matka.

Modelka odniosła się także do szumu medialnego, którego nie brakowało w ostatnich tygodniach. Shayk i Cooper od początku nie dzielili się swoim życiem prywatnym z mediami, więc nie informowali również o swoim rozstaniu.

Myślę, że to po prostu ludzkie. Jeśli nie możesz tego mieć, chcesz tego. Jeśli jest kurtyna, chcesz ją podnieść. Myślę, że to ciekawość - stwierdziła.

Czy modelka przestała wierzyć w miłość i małżeństwo? Warto dodać, że para nigdy nie zalegalizowała swojego związku, ale była razem 4 lata. Owocem ich miłości jest 3-letnia córeczka Lea.

Czy wierzę w małżeństwo? Tak, oczywiście. Nie jestem typem osoby, która byłaby mu przeciwna - podsumowała.

Myślicie, że Irina i Bradley już się pocieszyli po rozstaniu?

Zobacz także: Irina Shayk pokazała zdjęcie w bikini. "Bradley to szczęściarz"

Już wiemy, jakie filmy były najlepsze w minionym roku! A jak wyglądali laureaci Oscarów w innych latach? Te filmy zyskały już miano kultowych!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów