Irina Shayk tłumaczy się z operacji plastycznych. Co zmieniła w sobie modelka?

Adrianna Kubiak 16.07.2019
Irina Shayk
Fotografia: Instagram/@irinashayk

Była dziewczyna Bradleya Coopera uważana jest za jedną z najładniejszych kobiet na świecie. Czy modelka korzystała z usług poprawiających wygląd?

Irina Shayk to modelka, która zawsze kibicowała naturalnemu pięknu. Czyżby po czasie zmieniła zdanie i sama poddała się operacji plastycznej? Fani gwiazdy snują domysły, że Irina powiększyła usta. Widzicie różnicę?

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak miała wypadek. Gwiazda złamała rękę!

Irina Shayk - gwiazda powiększyła usta?

Po rozstaniu z Bradleyem Cooperem modelka narażona jest na falę hejtu ze strony internautów. Niedawno fani Iriny Shayk zarzucili modelce, że poddała się operacji plastycznej. Jak twierdzą internauci, usta gwiazdy na zdjęciach wydają się pełniejsze.

Celebrytka nie kazała długo czekać na odpowiedź. Irina skomentowała fałszywe doniesienia fanów i tabloidów.

Irina Shayk – dementuje fałszywe plotki

Po tym, jak media zaczęły podejrzewać, że Irina upiększała swój wygląd licznymi operacjami plastycznymi, celebrytka przerwała milczenie. Modelka wyśmiała fałszywe informacje i przyznała, że bawią ją takie oskarżenia.

Czytam nagłówki i brzmi to tak: Miała zastrzyki, jej usta wyglądają jak pierogi. Śmieję się z tego. Nie chcę, żeby zabrzmiało to, że czytanie tego sprawia mi przyjemność, ale myślę, że w życiu trzeba mieć poczucie humoru. Niektórzy ludzie będą cię kochać, niektórzy będą cię nienawidzić. To naprawdę nie przeszkadza mi w życiu. Będę miała zmarszczki i mam zmarszczki. Musisz po prostu zaakceptować ideę starzenia się ciał na każdym etapie i po prostu to celebrować. Musimy zrozumieć, że nie jesteśmy doskonali.

Jeśli ktoś chce ostrzyknąć sobie usta, bo czuje się źle, niech Bóg im błogosławi. Nie osądzam nikogo. Zawsze promuję naturalne piękno, ponieważ uważam, że żyjemy w doskonałym świecie, w którym każdy chce być doskonały. Czasami mam podwójny podbródek. Doskonałość nie istnieje - mówiła Irina

Myślicie, że modelka nigdy nie ingerowała w swój naturalny wygląd?

Zobacz także: Siwiec pochwaliła się zdjęciem w bikini. Fanka: "To blizna po cesarskim cięciu?"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów