Irina Shayk pokazała zdjęcie przystojniaka i wyznała mu miłość

Marianna Bereza 24.06.2019
Irina Shayk
Fotografia: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Czy to nowy Bradley?

Kilka tygodni temu zagraniczne media zmroziła informacja o rozstaniu Iriny Shayk i Bradleya Coopera. Wydawałoby się, że modelka powinna teraz przeżywać ciężkie chwile. Czy tak jest naprawdę? Fani są zdezorientowani, ponieważ 33-latka pokazała na swoim Insta Stories zdjęcie innego mężczyzny.

Spekulowano, że powodem kryzysu w związku Shayk i Coopera miała być Lady Gaga. Piosenkarka bardzo zaprzyjaźniła się z aktorem, a ich występ na Oscarach rozgrzał fanów do czerwoności. Kilka miesięcy później media poinformowały o rozstaniu pary. Paparazzi przyłapali Shayk w towarzystwie projektanta Alego Kavoussiego.

Irina Shayk pokazała zdjęcie przystojniaka i wyznała mu miłość

Czy serce modelki należy już do innego mężczyzny? 33-latka pokazała na swoim Insta Stories czarno-białe zdjęcie, na którym pozuje w objęciach Włocha Luigiego Murenu.

Wszystkiego najlepszego, kocham cię - napisała.

Wszystkich, którzy już wieszczą nowy romans modelki, uspokajamy. Mężczyzna ze zdjęcia to stylista, który wielokrotnie dbał o fryzury gwiazdy podczas sesji zdjęciowych, a sam woli chłopców.

Tęsknicie za wspólnymi zdjęciami Iriny i Bradleya?

Zobacz także: Irina Shayk pokazała zdjęcie w bikini. "Bradley to szczęściarz"

Irina Shayk
Fotografia: Instagram.com/irinashayk/

Już wiemy, jakie filmy były najlepsze w minionym roku! A jak wyglądali laureaci Oscarów w innych latach? Te filmy zyskały już miano kultowych!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów