Irina Shayk pokazała stare zdjęcie z siostrą. Co za podobieństwo! Która piękniejsza?

Malwina Wasilewska 24.04.2020
Irina Shayk
Fotografia: Rex Features/East News

Światowej sławy modelka pochwaliła się zdjęciem sprzed 20 lat! Wiedzieliście, że ma siostrę? Zobaczcie, jak wygląda!

Iriny Shayk chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, ale niewiele osób wie, że modelka ma równie piękną siostrę. Ostatnio Irina zamieściła w mediach społecznościowych ich zdjęcie z przeszłości. Internauci zachwycają się urodą Tatiany.

Irina Shayk pokazała siostrę

Irina Shayk rzadko pokazuje na Instagramie zdjęcia swojej rodziny. Modelka dba o prywatność najbliższych, a swoje konto na Instagramie traktuje jako miejsce, w którym przede wszystkim eksponuje swoje wdzięki. Ale czasami zdarza się jej zrobić wyjątek i pokazać prywatne zdjęcie. W dniu urodzin jej siostry, Tatiany Petenkovej, rosyjska piękność pochwaliła się ich wspólnym ujęciem z 2000 roku.

Obserwatorzy zachwycają się jej urodą i twierdzą, że Tatiana jest bardzo podobna do Iriny. Okazuje się, że siostra modelki jest mamą (wychowuje dwoje dzieci), żoną i miłośniczką zwierząt. Jej konto na Instagramie przepełnione jest zdjęciami uroczych pupili. 

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.       

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów