Irina Shayk pokazała się w towarzystwie tajemniczego mężczyzny!

Malwina Wasilewska 08.11.2019
Irina Shayk
Fotografia: Instagram.com/irinashayk

Pasują do siebie?

Irina Shayk ma za sobą trudne rozstanie z ojcem swojego dziecka, Bradleyem Cooperem. Aby o tym zapomnieć, modelka rzuciła się w wir pracy i zaczęła chodzić na imprezy medialne z różnymi facetami. Ostatnio piękna Rosjanka pokazała się w towarzystwie tajemniczego mężczyzny na imprezie w Nowym Jorku. Zobaczcie ich wspólne zdjęcia!

Irina Shayk w towarzystwie tajemniczego mężczyzny

Irina Shayk ostatnio nie opuszcza żadnej imprezy. Wokół niej kręci się coraz więcej mężczyzn, jednak do tej pory nic więcej nie wiadomo na temat jej życia uczuciowego. Gdy tylko pokaże się z kolejnym facetem, w mediach natychmiast zaczyna wrzeć. Tak było i tym razem.

Gwiazda wybiegów niedawno wybrała się ze swoim przyjacielem Riccardo Tiscim na imprezę WSJ Innovator Awards w Nowym Jorku. Następnie poszła na event Burberry w towarzystwie innego partnera, z którym obejmowała się publicznie. Na razie nie wiadomo kim on jest, więc muszą nam wystarczyć ich zdjęcia...

EN_01401458_1521
Fotografia: Eastnews
53134e621e4515e9195bdb2ca9b39f66d84cf3f5
Fotografia: Eastnews

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.       

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów