Weronika Rosati w ogniu krytyki. "Każdego byłego lubiła obmalować w mediach". Aktorka odpowiada

Hanna Skowron 10.01.2019
Weronika Rosati
Fotografia: Instagram.com/weronikarosati

Gwiazda postanowiła natychmiast zareagować. Fanki ją poparły.

Zaraz po urodzeniu Elizabeth życie Weroniki Rosati zmieniło się o 180 stopni. Aktorka musiała zmierzyć się z trudami samotnego macierzyństwa, o czym otwarcie opowiada w wywiadach i za pośrednictwem Instagrama.

Wiele samotnych kobiet dziękuje aktorce za to, że jako jedyna odważyła się poruszyć ten temat publicznie. Jednak wśród komentarzy na profilu Weroniki zdarzają się też krytyczne głosy. Ostatnio gwiazda znów musiała zmierzyć się z hejtem.

Internautki krytykują Weronikę Rosati

Weronika Rosati w jednym z wywiadów wyznała, że po urodzeniu Elizabeth nie spodziewała się, że zostanie samotną matką. Niektórzy twierdzą, że są pod wrażeniem jej postawy, ale nie brakuje też krytycznych głosów. Niektórzy internauci nie zostawiają na niej suchej nitki. Zarzucają jej, że zamiast rozwiązywać problemy między sobą, woli oczerniać publicznie swoich byłych partnerów:

Jakby była idealna, to by ojca dziecka nie oczerniała. Brudy pierze się za zamkniętymi drzwiami.

Dokładnie tak! Zresztą ona każdego swojego byłego lubiła "obmalować" w mediach ( A. Żuławski, P. Adamczyk, R. Śmigielski... resztę nazwisk zapomniałam) Tylko o Weinsteinie jakoś milczy, ciekawe.

Aktorka w końcu nie wytrzymała i postanowiła odpowiedzieć na krzywdzące ją komentarze:

Ha! To proszę znajdź i pokaż moje wypowiedzi autoryzowane, gdzie to robię. Ups... zero. Same nieautoryzowane artykuły. Szczęśliwego Nowego Roku.

Jak sądzicie, kto w tym sporze ma rację?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Poznaj najpiękniejsze wnętrzarskie trendy na nadchodzący sezon. Będziesz pod wrażeniem!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów