Internautka wywołała dyskusję pytaniem, dlaczego Rozenek nie zmieniła nazwiska po rozwodzie. Prezenterka odpowiedziała

Redakcja 14.08.2017
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: ONS

Na zaczepkę krótko i konkretnie odpowiedziała sama "Perfekcyjna". 

Małgorzata Rozenek-Majdan już nie raz udowodniła, że nie ma łatwego życia. Ponieważ regularnie w mediach społecznościowych publikuje mniej lub bardziej kontrowersyjne zdjęcia, często musi stawić czoła krytyce. Nie inaczej było teraz. Tym razem jednak internauci zaczęli komentować nie zdjęcie, które opublikowała gwiazda, a jej nazwisko. Konkretnie, fakt, że nie wróciła do panieńskiego, gdy rozwiodła się z Jackiem Rozenkiem. 

Prowadząca "Projekt Lady" na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w długiej, różowej sukni, do której dobrała eleganckie dodatki. W komentarzu nie zdradziła, gdzie się wybiera, a jedynie zasugerowała, że jej stylizacja związana jest z pracą. 

Nie ma czasu do stracenia. #praca #w pośpiechu #pannyprosie #idą #ze mną#. 

Kłótnia o nazwisko

Podczas gdy wielu internautów zachwycało się stylizacją "Perfekcyjnej" pisząc, że wygląda "pięknie" i "bosko", jedna z komentujących zwróciła uwagę na inną rzecz. 

A mnie zawsze zastanawia jedno. Gdy kobieta rozwodzi się i ponownie wychodzi za mąż, to dlaczego nie zmieni nazwiska. Męża ex nie chce, ale jego nazwisko tak. Dziwne - napisała na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan. 

Niewielu z pewnością sądziło, że jeden, wydawać by się mogło niewinny komentarz, wywoła tak wielkie poruszenie. 

Zazwyczaj dlatego, żeby mieć takie samo nazwisko jak dzieci - odpowiedział internauta. 

Myślę, że to dla dobra dzieci. Każdy inteligenty od razu to wie - dodał kolejny. 

Na zaczepkę odpowiedziała nawet sama Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Bo nazwisko ex męża to też nazwisko dzieci - zauważyła "Perfekcyjna". 

Kto nie jest po rozwodzie to tego nie rozumie, ale dla ludzi myślących oczywistym jest, że matka zostaje przy nazwisku ex męża tylko dlatego żeby się nazywać jak dzieci. Widać, ze jednak myślenie czasami boli :-) - dodała internautka. 

Nie wszystkim spodobały się przytoczone komentarze, a szczególnie ostatni z nich. Odniosła się do nich jedna z internautek. 

Ależ Ty chrzanisz głupoty. Moja mama wróciła do pańskiego nazwiska po rozwodzie. Pewnie dlatego, że tak naprawdę mnie nie kochała. A co do Pani Rozenek, to zrobiła na tym nazwisku karierę więc…

Cóż, jak widać nazwisko Małgorzaty Rozenek-Majdan wzbudza tak wielkie emocje, jak każde jej kolejne zdjęcie. Wiele wskazuje więc na to, że życie "Perfekcyjnej" nie jest tak perfekcyjne, jak mogłoby się wydawać ;-) 

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: ONS

Małgorzata Rozenek-Majdan

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów