Małgorzata Rozenek wdała się w dyskusję z internautką, która wytknęła jej wiek. Mistrzowska odpowiedź gwiazdy!

Katarzyna Leszczyńska 05.03.2018
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: EAST NEWS

Małgorzata Rozenek-Majdan często wdaje się w dyskusje z internautami. Znów postanowiła odpowiedzieć zaczepnej komentującej, która wytknęła jej, że oszukuje z wiekiem i wyglądem. 

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z najpopularniejszych, ale również co za tym idzie, najbardziej kontrowersyjnych gwiazd w polskim show-biznesie. Gwiazda TVN-u często wdaje się w dyskusje z internautami na swoim koncie na Instagramie. Pod jej postami często pojawia się wiele nieprzychylnych słów. Sama "Perfekcyjna" często odpowiada na krzywdzące komentarze.

Zobacz także: Małgorzacie Rozenek puściły nerwy. Fani: Trudno na panią patrzeć z bliska. Odpowiedziała bardzo dosadnie

Zazwyczaj negatywne komentarze dotyczące Rozenek pojawiają się pod jej zdjęciami i dotyczą elementów na nich. Często jednak żona Radosława Majdana krytykowana jest za wygląd bądź tak jak ostatnio… wiek. Niektórzy złośliwi twierdzą, że gwiazda nie przyznaje się do tego, ile ma lat w rzeczywistości i próbuje się odmładzać. Ostatnio tego typu dyskusja rozgorzała pod niepozornym postem dotyczącym broszur reklamowych z wizerunkiem Rozenek.

Internautka wytyka Rozenek wiek

Jedna z internautek postanowiła w nieprzyjemny sposób wytknąć Małgorzacie Rozenek-Majdan, że jej obecny wygląd nie jest naturalny, a wiek, jaki podaje do publicznej wiadomości, prawdziwy. Jej zdaniem gwiazda w ten sposób się ośmiesza.

Można na pani też zrobić metamorfozę? Żeby wróciła pani do swojego prawdziwego wieku i wyglądu? W moich oczach jest pani bardzo „zabawna” – napisała zaczepnie internautka.

Jej komentarz nie uszedł uwadze Małgorzaty Rozenek. Gwiazda postanowiła na niego odpowiedzieć z dozą ironii, w typowy dla siebie sposób, jednocześnie ucinając dalsze dyskusje.

Śmiech to zdrowie, a i wspaniale wzmacnia mięśnie brzucha – proszę więc go sobie nie żałować – odpowiedziała Rozenek-Majdan.

Trzeba przyznać, że trudno o lepszy komentarz. Małgorzata Rozenek słynie już ze swoich mistrzowskich ripost.

Zobacz także: Były mąż Małgorzaty Rozenek spotyka się z partnerką młodszą o 22 lata. Co na to Perfekcyjna? Po raz pierwszy skomentowała

Zobaczcie w poniższej galerii, jak wygląda mieszkanie Małgorzaty i Radosława Majdanów: 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów