Internautka krytykuje Rozenek: "Coraz mniejsze oczka i bardzo opuchnięta twarz". Gwiazda odpowiedziała

Zuzanna Morska 03.10.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: instagram.com/m_rozenek

Pod jednym z ostatnich zdjęć "Perfekcyjnej" wywiązała się dyskusja. Zobaczcie, dlaczego.

Małgorzatę Rozenek-Majdan obserwuje 1 mln osób na świecie. Śledzą oni jej życie zawodowe, ale chętnie też przyglądają się migawkom z jej życia prywatnego.

"Perfekcyjna" często pokazuje wnętrza swojego mieszkania, prezentuje wybory modowe, ale też dzieli się z fankami poradami np. na temat pielęgnacji. Jedno z ostatnich zdjęć, na którym promowała jeden z ulubionych kosmetyków, wywołało zamieszanie. Zobaczcie, co się stało.

Internautka krytykuje Rozenek. Gwiazda odpowiada

Rozenek zamieściła w sieci zdjęcie, na którym promuje swoje ulubione kosmetyki. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy interesują się pielęgnacją i dziękują Małgorzacie za podrzucenie pomysłu na kosmetyki.

Nie zabrakło jednak też negatywnych komentarzy odnoszących się do wyglądu Rozenek. Jedna z internautek napisała jej złośliwy komentarz.

Dlaczego ma Pani coraz mniejsze oczka i bardzo opuchniętą twarz? Jakiś nowy zabieg czy botoks? - zapytała.

"Perfekcyjna" nie mogła tego tak zostawić i od razu odpowiedziała.

Nie, tak wygląda twarz kobiety podczas terapii hormonalnej stosowanej w trakcie In vitro. Będę trzymała kciuki za Ciebie, żebyś nigdy nie musiała jej przechodzić - odpisała gwiazda.

Przypominamy, że Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała w jednym z wywiadów, że starają się z mężem o dziecko. Naturalne metody zawodzą, dlatego gwiazda zdecydowała się na in vitro i terapię hormonalną. Ta ostatnia sprawia, że gwiazda nie czuje się najlepiej i też trochę inaczej wygląda.

Ten projekt robi furorę na świecie! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów