Internautka komentuje zdjęcie Sablewskiej: "Maju,czy ty coś w ogóle jesz?"

Hanna Skowron 21.10.2018
Maja Sablewska
Fotografia: Instagram.com/sablewska

Przesadziła z dietą?

Maja Sablewska może pochwalić się figurą modelki. Jak sama mówi, swoją bardzo szczupłą sylwetkę zawdzięcza regularnym treningom i zdrowej diecie. Niektórzy twierdzą jednak, że gwiazda przesadziła z odchudzaniem i nie przypomina już dawnej siebie. Ostatnio internauci zaniepokoili się jej wyglądem.

Internauci komentują figurę Mai Sablewskiej

Maja Sablewska kilka lat temu przeszła ogromną metamorfozę. Zmieniła styl i znacznie schudła. Wiele osób zachwyca się jej wyglądem, ale są też i tacy, którzy otwarcie krytykują jej przemianę. Ostatnio znów się jej dostało.

Pod jednym z jej najnowszych zdjęć opublikowanych na Instagramie wywiązała się dyskusja na temat sylwetki Sablewskiej. Kilka osób stwierdziło, że Maja jest zdecydowanie za chuda.

Maju, czy ty coś w ogóle jesz? Taka szczupła. Figura modelki

Śliczna tylko troszkę za chuda.

Jaką dietę stosowałaś?

Jednak prowadząca program "Sablewskiej sposób na modę", zamiast brać sobie do serca negatywne opinie, woli robić to, co sama uważa za słuszne. Stara się nie przejmować hejtem i iść wytyczoną przez siebie ścieżką. Poza tym w takich sytuacjach Maja zawsze może też liczyć na swoich wiernych fanów, którzy wezmą ją w obronę.

A wy jak oceniacie jej figurę? Rzeczywiście jest za chuda?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Zobacz, jak inne polskie gwiazdy wyglądają w bikini! 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów