Internautka atakuje Wendzikowską: „Jak można tak narażać dziecko?”. Miała rację?

Hanna Skowron 09.12.2018
Anna Wendzikowska
Fotografia: Instagram.com/aniawendzikowska

Takiej reakcji dziennikarka się nie spodziewała...

Anna Wendzikowska ostatnio nie ma dobrej passy. Na początku zarzucono jej, że woli zajmować się swoją karierą niż dzieckiem. Potem okazało się, że kilka tygodni po porodzie odszedł od niej partner Jan Bazyl. Teraz dziennikarka znów jest w ogniu krytyki. Wszystko przez jeden wpis na Instagramie...

Internautka krytykuje Annę Wendzikowską

Ostatnio Anna Wendzikowska pochwaliła się na Instagramie swoim wyczynem. Okazuje się, że dziennikarka Dzień Dobry TVN w 5. miesiącu ciąży zdecydowała się na wspinaczkę na most Sydney Harbour Bridge.

Nie była to może specjalnie trudna wspinaczka, ale kiedy w piątym miesiącu ciąży weszłam na most (spokojnie, miałam zgodę lekarza) i spojrzałam z góry na panoramę miasta to tak symbolicznie poczułam, że mogę wszystko. I nadal tak myślę – napisała Anna.

Jedna z internautek nie wytrzymała i napisała, co o tym myśli. Nie zostawiła na Wendzikowskiej suchej nitki:

Zwariowałaś? Jak można tak narażać dziecko? Nie pomyślałaś o nim, tylko o sobie. Szkoda gadać – stwierdziła zdenerwowana internautka.

W takich sytuacjach Anna może liczyć na swoje fanki, które zawsze biorą ją w obronę. Tym razem było podobnie. Internautki stwierdziły, że Wendzikowska nie zrobiła nic, co mogłoby zagrozić życiu jej dziecka:

Pewnie, że możesz!

Pewnie, że możesz! Dużo siły Ci życzę i miłości! Przesyłam uściski

A jak wy oceniacie ten pomysł? 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Wendzikowska dała swojej córce na imię Antonina. Jednak wiele polskich gwiazd nadaje swoim dzieciom dużo bardziej oryginalne imiona. Niektóre są naprawdę ciekawe.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów