Internauta pyta Siwiec, czym naciąga twarz. Mistrzowska odpowiedź gwiazdy

Hanna Skowron 18.04.2019
Natalia Siwiec
Fotografia: instagram.com/nataliasiwiec.official

Chyba takiej riposty nie spodziewał się żaden z obserwatorów Natalii!

Natalia Siwiec to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Modelka stała się rozpoznawalna po tym, kiedy zauważono ją na trybunach w czasie meczu w ramach Euro 2012. Od tamtej pory jej "pięć minut" wciąż trwa, a Natalia zyskuje coraz szersze grono fanów.

Gwiazda regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia, na których widać nie tylko jej projekty zawodowe, ale też migawki z jej życia prywatnego.

Internauta pyta Siwiec, czym naciąga twarz

Każde zdjęcie Siwiec jest szeroko komentowane w sieci. A ona nierzadko reaguje na opinie internautów. Pod jednym z ostatnich zdjęć rozgorzała dyskusja, w którą włączyła się sama gwiazda.

Natalia już dawno przyznała, że korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej i poprawia urodę. Wyznała, że powiększyła sobie piersi, a także usta. Jeden z fanów zapytał, czym Natalia naciągała twarz.

W tej sytuacji gwiazda musiała zabrać głos. I mistrzowsko odpowiedziała.

Gumą od majtek - napisała.

Wygląda na to, że Natalia ma poczucie humoru i nie robi sobie nic z tak dokuczliwych komentarzy. Jej fani z kolei ubawili się komentarzem gwiazdy.

Idealna odpowiedź! No bezbłędna!

Ale gumą od majtek z bawełny przemysłowej mam nadzieję

Uwielbiam Cię Natalia

Dobrze odpisała na taką zaczepkę?

Dobrze znamy ich z telewizji. Ale zastanawialiście się, jak wyglądali kiedyś? Zobaczcie Mołek, Wojewódzkiego i Dodę jako nastolatków! Zmienili się nie do poznania.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów