Internauta pochwalił się w sieci zdjęciem babci. Jest kopią Scarlett Johansson

Mateusz Patyk 19.04.2017
Scarlett Johansson
Fotografia: East News

Być może w dzieciństwie wskoczyła do fontanny młodości.

Trudno tę aktorkę pomylić z kimś innym. W końcu uroda Scarlett Johansson jest rozpoznawalna na całym świecie. Okazuje się jednak, że trzykrotnie nominowana do Złotego Globa gwiazda Hollywood ma przynajmniej jedną sobowtórkę. Żeby było ciekawiej, zdjęcie na którym ją widać zostało zrobione w... 1967 roku.

Jak podaje Time.com, fotografia została pierwotnie umieszczona w serwisie Reddit przez użytkownika o nicku denverjoel. Widnieje na niej zakochana para, a z opisu wynika, że jest to babcia internauty, trzymana w objęciach przez najprawdopodobniej jego dziadka.

Użytkownicy serwisu dopatrzyli się podobieństwa w mgnieniu oka.

Będziemy teraz potrzebować aktualnego zdjęcia [twojej babci], żeby zobaczyć jak Scarlett będzie wyglądać w przyszłości - napisał w jednym z pierwszych komentarzy Roscoe_cracks_corn.

Pozostali komentujący na tym samym zdjęciu przyuważyli jeszcze jednego sobowtóra światowego kina. Internauta John_Dexter stwierdził, że dziadek twórcy wpisu jest zaskakująco podobny do... Ryana Goslinga z filmu "Drive". Z kolei inny redditowiec o nicku FO0LOFATO0K przyznał, że mężczyźnie z fotografii bliżej raczej do Davida Schwimmera z serialu "Przyjaciele".

W ciągu zaledwie jednego dnia post wyświetlono ponad 1,32 miliona razy, polubiło go niecałe 40 tysięcy osób, a bezpośrednio pod nim pojawiło się prawie 1600 komentarzy.

O tym, czy podobieństwo do słynnych aktorów jest uzasadnione, warto przekonać się na własne oczy.

babcia Scarlett Johansson
Fotografia: Reddit.com/denverjoel
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów