Internauta nazwał Warnke i Stramowskiego "pseudoaktorami jednego reżysera" za granie u Vegi. Mocny komentarz aktora

Katarzyna Leszczyńska 30.10.2017
Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke
Fotografia: Instagram/Katarzyna Warnke

Poszło o zdjęcie z planu filmu "Kobiety Mafii" Patryka Vegi. 

Choć emocje po „Botoksie” jeszcze nie opadły, ostatnio padł pierwszy klaps na planie nowego filmu Patryka Vegi, „Kobiety Mafii”. Reżyser znany jest z tego, że nie traci czasu i w błyskawicznym tempie tworzy kolejne produkcje. Najnowszy film planuje stworzyć w zaledwie cztery miesiące. Premiera „Kobiet Mafii” zaplanowana jest już na 23 lutego 2018 roku.

Reżyser znany jest z tego, że lubi współpracować z tą samą obsadą aktorską. Znajdują się w niej m.in.: Agnieszka Dygant, Olga Bołądź i Piotr Stramowski. Do niedawna w czołówce gwiazd występujących u Vegi były: Maja Ostaszewska i Magdalena Cielecka. Aktorkom jednak nie spodobał się scenariusz „Botoksu” i zdecydowały, że nie zagrają w kolejnym filmie spod ręki reżysera. Vega nazwał obie hipokrytkami. Na temat aktorek wypowiedział się również Piotr Stramowski. To właśnie m.in. ten aktor opublikował na swoim Instagramie ostatnio plakat i zdjęcia pierwszych scen z „Kobiet Mafii”.

Fani zirytowanie nową produkcją Vegi

Piotr Stramowski zaangażował się w promocję nowego filmu Patryka Vegi. Jego Instagram zalała fala zdjęć z produkcji filmu. Nie spodobało się to jednak fanom aktora, którzy podobnie jak wielu innych widzów, powoli mają dość robionych na szybko produkcji Vegi. Swoje rozgoryczenie postanowili wyrazić w komentarzach pod jednym z postów Stramowskiego, dotyczącym właśnie „Kobiet Mafii”. Na fotografii znajduje się ręka aktora na kierownicy prestiżowego samochodu „Porsche”.

Trochę spoilerujecie w ten sposób film, tak uważam. Wiem, że dzięki temu zachęci się fanatyków „prosiaka” i pewnie o to w tym chodzi. Żeby była gruba oglądalność, koniec.

A co tu zachęcać. Vega się skończył po pierwszym swoim „Pitbullu”. Teraz leci na oparach, tak jak jego pseudo-aktorzy (Stramowski, Warnke, Oswieciński) – odpisał na poprzedni komentarz inny internauta.

To właśnie ten ostatni komentarz zirytował Piotra Stramowskiego. Najbardziej zabolał go przytyk w stronę żony, Katarzyny Warnke, która również ostatnio publikowała zdjęcie z najnowszego filmu z ich udziałem.

Stramowski w obronie Warnke

Aktor postanowił dobitnie wytłumaczyć komentującemu swój punkt widzenia i obronić żonę. Jego komentarz jednak nie spodobał się internaucie i wywołał jedynie większą dyskusję.

Pani Warnke zagrała w jego jednym filmie. Rozumiem, że aktorzy powinni występować w dwóch, maksimum trzech scenach, żeby przypadkiem nie zostać „aktorami reżysera” – skomentował Stramowski.

Jasne, zagrała w jednym filmie. Teraz kolejny o kobietach mafii. Jakiej mafii? Czy w Polsce była mafia? Zwykłe gangusy i tyle. Jedyne, na co czeka, to kolejne dzieło pt.: „Opłatek”, czyli kościół od kuchni. Już widzę brata Piotra, siostrę Kasię i opałkę Marcina w roli organisty i ich tajemnice zakrystii. Smutno, że każdy robi, żeby zarobić i nic więcej – wtórował mu oburzony internauta.

Jestem aktorem i to jest moja praca. Proszę mi powiedzieć, jak Pana zdaniem mam zarabiać – zapytał aktor.

No i dobrnęliśmy w końcu do sedna. Jak Panu każą zagrać małpę w ZOO i dobrze zapłacą to rozumiem, że Pan zagra, a raczej wystąpi jako małpa. Aktorzy dzielą się na tych, którzy grają i na tych, którzy występują – różnica kolosalna. Szanujący się, ambitny aktor nie weźmie byle roli tylko, żeby zarobić. A w Pana przypadku po prostu nie ma zmiłuj, jak najemnik - może dlatego, że z ładnego chłopca znanego z telenowel Vega zrobił macho i teraz trzeba się odwdzięczyć występując w mizerii, ale inkasując dobry cash. Tylko proszę pamiętać, że czasami rola, która dała posłuch może zaszufladkować na wieki. Tyle – uciął dyskusję internauta.

Jak na razie Piotr Stramowski nie odpowiedział więcej na komentarze. Ciekawe, czy ta dyskusja będzie miała ciąg dalszy. Internauta nie jest jedyną osobą, która zdecydowała się wygarnąć obsadzie grającej u Vegi, że wraz z reżyserem zależy im tylko na pieniądzach. Jakiś czas temu w „Pytaniu na śniadanie” nawet Katarzyna Warnke potwierdziła, że podczas produkcji „Botoksu” w dużej mierze chodziło o pieniądze

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów