Internauci znów krytykują Rozenek za zdjęcie. "Ale upadłaś". Mocna odpowiedź

Redakcja 12.06.2017
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: www.instagram.com/m_rozenek/

Internauci nie zostawili na "Perfekcyjnej" przysłowiowej suchej nitki. Słusznie? 

Małgorzata Rozenek-Majdan, świadoma swojej urody, nie ma problemu z pozowaniem w bardzo skąpych strojach. Dowodem jest zdjęcie, które prowadząca "Projekt Lady" opublikowała na Instagramie, tuż przed meczem eliminacyjnym do Mistrzostw Świata, w którym reprezentacja Polski zmierzyła się z Rumunią. 

Rozenek przed meczem postanowiła skorzystać z pięknej pogody i zażyć kąpieli słonecznej, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. 

Co za dzień. Odpoczynek przed wieczornymi emocjami. Wygramy? Jak myślicie? - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie. 

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: www.instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek-Majdan

"Strasznie przykre tak upaść..."

Wielu internautów zdjęciem Rozenek jest wprost zachwycona. Piszą, że jest "cudowna", "wygląda super", a nawet, że jest "boginią seksu". Nie wszystkim jednak zdjęcie "Perfekcyjnej" przypadło do gustu. Niektórzy zauważają, że pewnych rzeczy nie wypada pokazywać. 

Słabe, jak kobieta w tym wieku wstawia takie takie foty - napisała internautka na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan. 

Zamiast być jurorką w "Projekt Lady", sama musi Pani wziąć udział! Omg!!! Czy TVN nie widzi kogo zatrudnia?! - dodała kolejna. 

Na wstępie powiem, że bardzo lubię Panią Małgosię. Tylko nasuwa mi się jedna myśl. Pani Małgosia kiedyś?: Perfekcyjnie ubrana i wiedząca jak przystaje się zachować i co pokazywać publicznie. Dzisiaj? Wykracza to poza pewne granice. Matka, żona i dojrzała kobieta, która uczy dziewczęta dobrych manier w programie telewizyjnym (m.in. mówi dziewczynom w programie jak się nie ubierać i, że nie należy pokazywać całemu światu pewnych części ciała), wstawia takie fotki na Ig. Nie mówię, że matka i żona ma być zapyziałą kurą domową, no ale po co takie fotki...Nie wiem skąd taka zmiana wizerunku. Wolałam tamten wizerunek, ponieważ była Pani dla mnie ikoną stylu i smaku.

Pani Gosiu, na większości Pani zdjęć widać jakiś element ciała, który w praktyce widoczny być powinien dla Pana Radosława wyłącznie. W teorii natomiast mówi się, że kobiety w ten sposób tuszują inne niedoskonałości, a zastępują je w sposób najłatwiejszy czyli swoim ciałem. Coś w rodzaju "mózgu nie mam ale mam cycki. Skoro inteligencją nie błyszczę to niech chociaż pierś błyszczy" - napisała internautka na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan. 

Głos w dyskusji zabrała również Małgorzata Rozenek-Majdan. Odniosła się między innymi do ostatniej, przytoczonej wypowiedzi internautki. 

Oprócz cycków, jak to nazywasz, mam jeszcze ukończone z bardzo dobrym wynikiem studia doktorancie. A Ty? - napisała Rozenek-Majdan. 

"Perfekcyjna" dogryzła jeszcze innej internautce, która zauważyła, że zdjęcie "to idealny przykład, jak stracić klasę". Zarzuciła również Rozenek, że zamieniła się z "perfekcyjnej damy raczej w wulgarny plastik". Dodała także, że "strasznie to przykre tak upaść". Co na to główna zainteresowana? Zwięźle odpisała: "życzę ci takiego upadku"

Cóż, Małgorzacie Rozenek-Majdan wypada pogratulować ciętej riposty i dystansu do komentarzy, które pozostawiają w sieci internauci. 

Zobacz także: Internauci za zdjęcie w majtkach nie zostawili na Rozenek suchej nitki. Co na to jej mąż? 

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: ONS

Małgorzata Rozenek-Majdan

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów