Internauci zarzucili "Perfekcyjnej" Rozenek retuszowanie nóg. Riposta? Mistrzowska

Emilia Klima 09.05.2017
Małgorzata Rozenek
Fotografia: East News

Prezenterka z humorem podeszła do zarzutów internautów twierdzących, że poprawia swoje zdjęcia w Photoshopie. 

Małgorzata Rozenek jest jedną z bardziej aktywnych polskich gwiazd na Instagramie, z czego połowa tej aktywności to odpowiadania na zaczepki obserwujących jej profil.

Internauci krytykują ją za siedzenie w czapce w restauracji, nieodpowiedni strój synów na wycieczkę w lesie, czy gotowanie dla nich ziemniaków z pędami na obiad. Prezenterka na takie komentarze reaguje z dużą dawką cierpliwości i poczucia humoru. Nie inaczej stało się, kiedy "hejterzy" przystąpili do ataku pod zdjęciem z sesji dla magazynu "Viva!", którym pochwaliła się na Instagramie. Ich zdaniem albo grafik, albo sama Małgorzata Rozenek zaszaleli z retuszem zdjęć wydłużając je w nienaturalny sposób. 

Ta prawa noga jakaś pokraczna.

Magia Photoshopa.

Śmiech na sali. Co za sztuczne nogi.

Małgorzata Rozenek w magazynie "VIVA!"
Fotografia: Małgorzata Rozenek w magazynie "VIVA!"

"Grafik płakał, jak poprawiał"

Do Małgorzaty Rozenek krytyka dotarła, ale jak to ma w zwyczaju, niewiele sobie z niej zrobiła. Poza zażartowaniem. Prezenterka wrzuciła kolejne zdjęcie z sesji, a w opisie sama uprzedziła komentarze o retuszu.

Grafik płakał, jak poprawiał. Zemsta grafika. Ręka grafika. Photoshop. Co oni jej zrobili - takich hashtagów użyła opisując zdjęcie.

Fani docenili jej poczucie humoru, ale niektórzy nadal nie dali się przekonać. 

Brawo za dystans do siebie. Inne gwiazdy niech się uczą.

Haha, mega hashtagi, mistrz!

Grafik płakał, jak nogi wydłużał. Gdzieś po drodze zgubił proporcje - szli w zaparte inni. 

Do dyskusji w końcu włączyła się sama fotografka Marlena Bielińska, która zapewniała, że żadne poprawki nie miały miejsca, a efekt "wydłużenia" to zasługa 13-centymetrowych szpilek i odpowiedniego kadru - zdjęcie zostało wykonane w pozycji leżącej.

To są surowe prewki z sesji. Proszę spojrzeć na stopy. Małgosia nie jest nawet wystarczająco próżna, by poprawić je w aplikacji na telefonie. Małgośki nogi - dzieło natury i konsekwencji - stwierdziła.

Nas takie wyjaśnienie przekonuje. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia Małgorzaty Rozenek zrobione przez fotoreporterów w bardziej "naturalnych" okolicznościach. Ona naprawdę ma takie nogi. ;-)

Małgorzata Rozenek
Fotografia: Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Fotografia: Małgorzata Rozenek

 

Małgorzata Rozenek
Fotografia: Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Fotografia: Małgorzata Rozenek
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów