Internauci za zdjęcie w majtkach nie zostawili na Rozenek suchej nitki. Co na to jej mąż?

Redakcja 26.05.2017
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Fotografia: www.instagram.com/m_rozenek/

Trzeba przyznać, że były piłkarz jest bardzo wyrozumiałym mężem. 

Radosław Majdan zdradził, co myśli o seksownych zdjęciach swojej żony, Małgorzaty Rozenek-Majdan

Perfekcyjna Pani Domu to bez wątpienia jedna z najbardziej aktywnych gwiazd polskiego show-biznesu. Niemal codziennie na portalu społecznościowym publikuje zdjęcia, dzięki którym możemy dowiedzieć się co aktualnie robi. Prowadząca "Projekt Lady" lubi także chwalić się stylizacjami i coraz śmielej pokazuje swoje ciało. Jednak nie wszystkie zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan wzbudzają zachwyt internautów. Wiele, a zwłaszcza te, na których gwiazda odsłania ciało, spotykają się z krytyką internautów. 

Czytaj więcej: Małgonia Rozenek opublikowała zdjęcie w majtkach. "Pani zwariowała na starość" - piszą internauci

Wielu komentujących uważa, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie powinna publikować w sieci takich zdjęć, bo nie pasuje to do wizerunku, który promuje w programie "Projekt Lady" - uczy w nim młode, butne kobiety, jak być prawdziwą damą. Internauci zauważają także, że Rozenek-Majdan jest matką dorastających synów, publikowanie takich zdjęć jest więc "przesadą".

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: www.instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek-Majdan

 "Jest piękną kobietą"

Są jednak i tacy, którzy odważnymi zdjęciami "perfekcyjnej" są zachwyceni. Należy do nich chociażby jej mąż, Radosław Majdan. W rozmowie z Fakt.pl przyznał, że jest dumny z tego, jak prezentuje się jego żona. Jej zdjęcia porównał nawet do tych, które publikuje modelka, Heidi Klum. 

Wiadomo, że w każdym związku pojawia się zazdrość. To jest dobre. Ale jeśli chodzi o zdjęcia, to zupełnie nie jestem zazdrosny. Gosia jest piękną kobietą, a ja nie mam problemu z tym, gdy to pokazuje. Heidi Klum też publikuje w internecie seksowne zdjęcia i nikt nie robi z tego powodu wielkiego halo - powiedział Radosław Majdan w rozmowie z Fakt.pl. 

Jak widać, były piłkarz nie zamierza ukrywać swojej pięknej żony. Możemy więc spodziewać się kolejnych, odważnych i seksownych zdjęć Małgorzaty Rozenek-Majdan. 

Heidi Klum
Fotografia: ONS

Heidi Klum

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: www.instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek-Majdan

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: ONS

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan

Bielizna damska - rodzaje majtek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów