Internauci skrytykowali Rozenek za różaniec na szyi. "Rozwiedziona, w związku niesakramentalnym". Ostra odpowiedź

Katarzyna Leszczyńska 19.02.2018
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan w jednej z ostatnich stylizacji zawiesiła na szyi różaniec. Nie spodobało się to niektórym internautom. Gwiazda wdała się w dyskusję z fanką.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przebywają obecnie na rodzinnych wakacjach w Azji, wraz z synami Perfekcyjnej. Gwiazda na swoim Instagramie chętnie dzieli się chwilami spędzanymi podczas beztroskiego czasu z najbliższymi. Ostatnio wszyscy ochoczo wybrali się do parku rozrywki w Singapurze. Relację z tej wycieczki mogliśmy podziwiać na Instagramie Rozenek. To jednak nie atrakcje przykuły największą uwagę internautów.

Zobacz także: Rozenek wstawiła zdjęcie z Majdanem z łóżka. Jeden szczegół przeraził internautów. „Jak z horroru”

Ogromne oburzenie wśród fanów Rozenek wywołała stylizacja gwiazdy TVN. Żona Radosława Majdana miała na sobie białą, letnią bluzkę, z koronkowym wykończeniem. Największą uwagę zwracał jednak zawieszony na jej szyi różaniec.

Małgorzata Rozenek-Majdan z różańcem na szyi
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

To właśnie on wzbudził największe oburzenie wśród internautów, którzy przez to nie szczędzili Rozenek słów krytyki.

Ten krzyżyk by sobie pani odpuściła. Słabe.

Różaniec kontra Gucci. Walka postu z karnawałem.

Z całym szacunkiem, ale różaniec na szyi?

Od kiedy różaniec służy jako naszyjnik?

Różańca na szyję się nie zakłada.

Wiesza sobie pani różaniec na szyi, a jest reprezentantką rogatego.

To właśnie ostatni z komentarzy wywołał ogromną dyskusję pod postem Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pozuje w skąpym stroju kąpielowym. Fani: Retusz woła o pomstę. Odpowiada

Rozenek kłóci się z internautką na temat wiary

Fani gwiazdy stanęli w jej obronie, jednocześnie zarzucając internautce radykalizm. Pomiędzy Rozenek a kobietą wybuchła dyskusja dotycząca wiary. Gwiazda zdecydowała się odpowiedzieć czepliwej internautce, a ta odpisywała na każdy jej kolejny komentarz.

Dobrze się czujesz? – Rozenek zapytała internautkę.

Jeśli ktoś eksponuje tak symbole katolickie to znaczy, że zgadza się z nauką kościoła i KK. Jednak pani Majdanowa chyba potraktowała to jako biżuterię, stąd też mój lekko kąśliwy komentarz – odpowiedziała internautka.

Nie wypowiadaj się proszę na mój temat. Szczególnie, jeżeli nie wiesz, co mówisz – odpisała jej Rozenek.

Internautka jednak nie dała za wygraną. Choć do Małgorzaty Rozenek-Majdan dołączyli inni internauci, którzy zdecydowali się odpowiedzieć uszczypliwej fance, ta postanowiła bronić swojego zdania.

Chcę wam tylko pokazać hipokryzję tych wszystkich, jakże idealnych, celebrytek. (…) Ja pani Rozenek nie ubliżyłam, tylko stwierdziłam fakt. Osoba rozwiedziona, w związku niesakramentalnym, promująca nagość – dopowiedziała internautka.

Dziwi mnie tylko, że zamiast spędzać czas ze swoimi dziećmi w miłości, wolisz spędzać czas z obcymi w nienawiści – skomentowała Rozenek.

Nie ma pani żadnych merytorycznych argumentów, więc odpowiada pani na poziomie dziecka z podstawówki. (…) Kiedyś może była pani ikoną mody, stylu i dobrego smaku. Dziś kryzys wieku średniego robi jednak swoje. Idzie pani w złym kierunku – internautka nadal nie dawała za wygraną.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie dała się ostatecznie wyprowadzić z równowagi. Ze stoickim spokojem po raz ostatni odpowiedziała internautce, która wdała się w dyskusję z jej fanami i nią samą. Dlatego też postanowiła ją zablokować.

Mój Instagram to nie miejsce na pani radykalizm. Mam nadzieję, że pani jako żarliwa katoliczka, spędza swój czas nie tylko na instagramowych awanturach, ale też na realnej pomocy innym. To przez takie osoby jak pani polski kościół katolicki, którego wyznawczynią ja też jestem, traci wiernych – podsumowała Rozenek.

Choć na profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan często dochodzi do dyskusji między internautami, trzeba przyznać, że tak żarliwej wymiany zdań dawno nie było. I choć nie wszystkim spodobał się różaniec na szyi gwiazdy, wielu fanów było zachwyconych jej stylizacją.

Zobacz także: Fani krytykują odważne zdjęcie Rozenek: Takich widoków nie powinno się zostawić dla męża? Odpowiada

 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z synami
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z synami
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Zobaczcie w poniższej galerii, jak wygląda mieszkanie Małgorzaty i Radosława Majdanów: 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów