Rozenek pokazała zdjęcie Majdana, a internauci krytykują jeden szczegół. "Czasem warto pomyśleć". Odpowiedziała

Katarzyna Leszczyńska 29.12.2017
Małgorzata Rozenek-Majdan stanęła w obronie Radosława
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdank

Perfekcyjnej nie spodobały się krytyczne komentarze.

Małgorzata Rozenek-Majdan często wstawia zdjęcia, na których dzieli się z fanami prywatnymi chwilami. Niedawno, podczas świąt, sfotografowała Radosława Majdana, który wylegiwał się z psem na kanapie. Wokół widać świąteczne dekoracje i cała atmosfera wydaje się być sielankowa. Okazało się jednak, że fani zwrócili uwagę przede wszystkim na jeden szczegół tego zdjęcia, który wywołał ogromne oburzenie wśród internautów.

Radosław na zdjęciu siedzi w piżamie na kanapie i rozmawia przez telefon. Na kolanach widnieje pies Majdanów, który jest częstym modelem na zdjęciach Perfekcyjnej Pani Domu. Małgorzata w ten sposób pokazała, w jaki sposób wraz z rodziną spędza leniwy, świąteczny poranek.

Radosław Majdan skrytykowany za zdjęcie w czapce
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Rozenek-Majdan staje w obronie męża

Fani Małgorzaty Rozenek-Majdan zwrócili uwagę na jeden szczegół zdjęcia. Niektórzy dopatrzyli się, że Radosław siedzi w domu w czapce. Nie każdemu się to spodobało. Zdaniem internautów siedzenie w domu w nakryciu głowy jest po prostu dziwne. Swoje oburzenie wyrazili w komentarzach pod postem.

Ogrzewanie padło, że Radzio w czapce?

W czapce w domu? Trochę dziwne.

Nie dziwię się, że w szkole uczniowie w czapce chcą siedzieć, jak ich idole takie wtopy zaliczają. Czasem warto pomyśleć. Ale widać z myśleniem bywa różnie.

Małgorzata Rozenek-Majdan często odpowiada krytycznym komentującym. Tak też było tym razem. Zwłaszcza, że tym razem nieprzyjemne słowa dotknęły jej męża. Perfekcyjna postanowiła stanąć w jego obronie.

A dlaczego nie? Radzio jest w naszym domu, a w naszym jak chce, to zakłada czapkę. Tej swobody w Twoim domu Ci życzę.

Jako pedagog uważasz, że uczeń, który założy czapkę jest wart krytyki? Czasem warto pomyśleć, ale widać z myśleniem bywa różnie – dodała.

Choć dawniej istotnie noszenie czapki w pomieszczeniu nie było oznaką kultury, teraz czasy bardzo się zmieniły. Choć są miejsca, gdzie nakrycie głowy nie jest dobrze widziane, noszenie go we własnym domu raczej nikomu nie powinno zaszkodzić.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów