Marina nie potwierdziła plotek o ciąży. Zdradzić miało ją to zdjęcie. "Zaokrąglasz się"

Katarzyna Leszczyńska 21.12.2017
Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny będą rodzicami?
Fotografia: Instagram/marina_official

Ich fani nie mają wątpliwości.

Ostatnio w mediach pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, że Wojciech Szczęsny i Marina zostaną rodzicami. Kilka dni temu para znalazła się na okładce magazynu „Gala”. Ich fani od razu zwrócili uwagę na kilka szczegółów, które mogą świadczyć o tym, że małżeństwo spodziewa się potomka. Zdaniem Internautów niektóre zdjęcia piosenkarki również świadczą o tym, że próbuje ukrywać zaokrąglające się powoli kształty.

Głównym powodem, dla którego fani bramkarza i jego żony zaczęli spekulować o ciąży, był gest, który Wojtek wykonał na zdjęciu okładkowym magazynu. Gwiazdor polskiej reprezentacji położył rękę na brzuchu żony. Oprócz tego, na wielu ostatnich zdjęciach, które publikowali, zasłaniał tę część jej ciała swoim przedramieniem.

Spekulacje podgrzała fotografia, która znajduje się w środku magazynu. Wówczas możemy zobaczyć Marinę bokiem do fotografa, która gra na fortepianie i choć zasłania brzuch ręką, widać delikatnie zaokrąglone kształty piosenkarki. Marina opublikowała tę fotografię na swoim Instagramie, co spotkało się z gwałtowną reakcją jej fanów.

Czy brzuch Mariny jest zaokrąglony?
Fotografia: Instagram/marina_official

Fani Szczęsnego i Mariny są przekonani o ciąży piosenkarki

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy od internautów, którzy nie mają możliwości, że Marina jest w ciąży. Niektórzy nawet pospieszyli z gratulacjami, choć informacja o ciąży piosenkarki jeszcze nie została potwierdzona. Tak, czy inaczej, fani wokalistki i bramkarza polskiej reprezentacji są zachwyceni samą myślą o tym wydarzeniu.

Super rodzinka.

Promieniejesz.

Nie mogę się już doczekać, aż zostaniesz mamą.

Dobrze widzę Marinko? „Zaokrąglasz” się.

Marina, gratulacje!

Jak widać niewiele trzeba, żeby internauci zaczęli spekulować. Nie wszyscy jednak podzielają entuzjazm powyższych fanów. Zdaniem niektórych taka perspektywa jest po prostu winą nieudanego zdjęcia i wcale nie znaczy o tym, że Marina spodziewa się dziecka.

Marina, jesteś mega szczupła i wiadomo, chodzi o złe zdjęcie. Proporcje są źle dobrane. (…) To zdjęcie przekazuje złą sugestię. Moim zdaniem jest po prostu bardzo niefortunne.

Jak na razie nie wiemy, kto w tym całym zamieszaniu ma rację. Mamy nadzieję, że państwo Szczęśni niedługo rozwieją wszelkie wątpliwości.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny
Fotografia: Instagram/marina_official
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny
Fotografia: Instagram/marina_official
Okładka "Gali" z Mariną i Szczęsnym
Fotografia: Instagram/Magazyn Gala
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów