Internauci poruszeni ceną kuchenki Kasi Tusk. "Możemy sobie tylko pooglądać"

Emilia Klima 09.06.2017
Katarzyna Tusk
Fotografia: East News

Kasi Tusk obrywa się od internautów za kuchenkę wartą zawrotną sumę. 

Córka byłego premiera Polski od kilku lat prowadzi jednego z popularniejszych blogów Polsce "Make Life Easier", na którym prezentuje fankom swoje stylizacje, wystrój wnętrz i kosmetyki. Dzieli się też swoimi przemyśleniami i radami, które mają pomóc czytelniczkom żyć "łatwo i przyjemnie". Katarzynie Tusk trzeba oddać to, że ciężko pracuje na swój sukces i jest całkiem niezłą bizneswoman - wydała książkę "Elementarz Stylu", a na blogu uruchomiła sklep internetowy, w którym internautki mogą zaopatrzyć się w zaprojektowane przez nią ubrania. 

Nie może zatem dziwić fakt, że blogerka ma spory budżet na remont mieszkania, którego postępy regularnie relacjonuje na swoim blogu. A jednak - post dotyczący nowej kuchenki wywołał niemałą burzę w komentarzach, a temat został szybko podchwycony przez media. Chodzi o piekarnik marki Lacanche. Ceny urządzeń oferowanych przez sklep zaczynają się od 3800 euro, czyli ponad 16 tysięcy złotych.

Kuchenka Kasi Tusk
Fotografia: Screen z Makelifeeasier.pl

Burza o kuchenkę Kasi Tusk

Blogerka swojemu nowemu zakupowi poświęciła osobny wpis, w którym wyjaśnia, dlaczego tak bardzo zależało jej na takiej właśnie kuchence. Tusk wypatrzyła sobie wymarzony piekarnik podczas spaceru po Brukseli, gdzie na co dzień mieszka jej ojciec.

Uwielbiam gotować i uwielbiam ckliwe historie związane z gotowaniem. Jedną z nich poznałam w trakcie poszukiwań kuchenki do mojej nowej kuchni. Jeszcze nim wszystkie stare tapety zostały zerwane, ja wpadłam na swój wymarzony model w trakcie spaceru po Brukseli. Piękna kuchenka, wyglądem przypominająca te, które można było dostrzec w filmach na BBC Brit o starych Chateau. W krwistoczerwonym kolorze, z mosiężnymi pokrętłami, stała za witryną sklepu z wyposażeniem domu - napisała na Makelifeeasier.pl

Kasia pisze dalej, że model był zdecydowanie za duży do jej kuchni, ale wkrótce okazało się, że firma produkuje piekarniki na zamówienie. I tak o to spełniło się jej marzenie.

Internautki komentujące post, skupiły się przede wszystkim na cenie urządzenia. Jak zauważył,  dla "przeciętnego" Polaka zupełnie nieosiągalnej. 

Kuchenki rzeczywiście wyceniane są indywidualnie, ale trzeba liczyć się z kosztem około 3 tys. euro netto.Także… ładnie pooglądać. Bo większość ludzi trochę doda i za tyle to urządza niemalże całą kuchnię - zauważyła jedna z internautek. 

Kuchenka faktycznie prezentuje się spektakularnie. I najważniejsze - podoba się Katarzynie ;-)

Kasia Tusk
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów