Internauci oskarżyli Hilary Duff o przemoc nad dzieckiem!

Paulina Ermel 04.07.2019
Hilary Duff
Fotografia: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Aktorka pochwaliła się zdjęciem, na którym widać, że jej córeczka ma... przekłute uszy! W komentarzach rozpętała się burza.

Hilary Duff to znana na całym świecie aktorka, która zdobyła popularność dzięki filmom dla młodzieży. Gwiazda dorastała na naszych oczach. Dzisiaj aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie możemy śledzić nie tylko jej dokonania zawodowe, ale też migawki z życia prywatnego.

Niedawno wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje ze swoją 7-miesieczną córeczką. Nie spodziewała się chyba, że wywoła taką lawinę komentarzy!

Internauci oskarżyli Hilary Duff o przemoc nad dzieckiem

Zdjęcie Hilary z córeczką wywołało niemałe zamieszanie. Wszystko dlatego, że na fotografii widać, że mała Banks Violet Bair ma przekłute uszy. Internauci podnieśli alarm i stwierdzili, że to przejaw... przemocy wobec dzieci!

Pod zdjęciem Hilary pojawiło się mnóstwo komentarzy, które jasno mówią, że przekłuwanie uszu w takim wieku to męczenie dziecka.

Dlaczego uważasz, że przekłuwanie uszu tak małemu dziecku jest ok?!

Nie mogę uwierzyć, że ktoś naraził dziecko na ten cały niepotrzebny ból...

To krzywdzenie dzieci!

Nie zabrakło też opinii, że w przekłuwaniu uszu małym dzieciom nie ma nic złego.

Przekłuwanie uszu nie ma nic wspólnego z przemocą! Robi się to w młodym wieku i nie ma w tym nic złego! Dziecko później o tym nie pamięta.

Moja siostra i ja miałyśmy przekłuwane uszy jako małe dzieci. Jak widać, nic nam się nie stało.

A wy po której stronie tego konfliktu się opowiadacie? Uważacie, że Hilary zrobiła coś złego?

Hilary Duff dała swojemu dziecku na imię Banks Violet Bair. Ale nie tylko zagraniczne gwiazdy mają oryginalne pomysły w kwestii nazywania swoich dzieci. Zobaczcie, jakie oryginalnie imiona dały swoim dzieciom polskie gwiazdy.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów