Internauci odtwarzają makijaż z "Pytania na śniadanie". Niektóre są lepsze od oryginału

Katarzyna Mordalska 02.01.2017
Farna
Fotografia: www.instagram.com/ewa_farna

Propozycja telewizji śniadaniowej na sylwestrowy makijaż „przypadła do gustu” nie tylko celebrytom.

Swoją interpretację makijażu sylwestrowego zaprezentowała na Facebooku Maffashion, ale to Ewa Farna rozbiła bank, wybierając propozycję telewizji śniadaniowej na występ podczas Sylwestra w Katowicach, emitowanego przez telewizję Polsat.

Sylwester czas zaczac! Moi kochani zycze by Wam w Nowym roku towarzyszyl dobry gust i byscie czerpali z tych najlepszych inspiracji. Ja postawilam na najnowsze trendy, bo co w TV to musi byc Prawda – napisała artystka na Instagramie.

Lawina ruszyła po tym, jak w „Pytaniu na śniadanie” makijażystka Agnieszka Karpińska z salonu Sens przedstawiła propozycje na makijaż sylwestrowy. Zdjęcia z programu szybko obiegły Internet i stały się obiektem żartów, licznych memów i fotomontaży. Szczególnej krytyce został poddany makijaż z kreską pod dolną powieką i z pomalowanymi na biało brwiami.

Propozycję zaprezentowaną w telewizji śniadaniowej skrytykowała na swoim Facebooku Doda, ale niektóre celebrytki podeszły do tematu kreatywnie. Oprócz Maffashion, swoją interpretację makijażu zaprezentowała także Ada Fijał. Na odpowiedź internautów nie trzeba było długo czekać, a pod #pytanienasniadanie można znaleźć prawdziwe wizażowe perełki.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów